1. خانه
  2. خودرو‌ ها
  3. رنو
  4. تندر پلاس

رنو تندر پلاس (Renault Tondar Plus)

  • کلاس بدنهسدان
  • کلاس اتومبیلB Segment
  • تعداد نسل ها (بازار ایران)1 نسل
  • سال های تولید1396 - اکنون
درباره رنو تندر پلاس

تندر پلاس نسخه فیس لیفت شده ماشین تندر 90 یا همان L90 است که در بازار ایران بسیار خوش درخشید و توانست طرفداران قابل توجهی را از زمان عرضه به بازار خودروی کشور پیدا کند. این خودرو در دو تیپ با نام های تندر پلاس دنده‌ای و تندر پلاس اتوماتیک به بازار خودروی کشور عرضه شد. رنو لوگان یا در اصل داچیا لوگان در سال 2004 در فرانسه متولد شد که هدف از تولید این خودرو در دست گرفتن بازار کشورهایی بود که بیشتر مردم از قدرت خرید بالایی برخوردار نبودند و نیاز به خودرویی داشتند تا در کنار قیمت مناسب، کیفیت قابل قبولی از خود ارائه دهد.

سوالات متداول

تندر پلاس اتوماتیک و دنده ای مجهز به پیشرانه 1.6 لیتری 4 سیلندر با کد K4M است که توانایی تولید 105 اسب بخار قدرت و 140 نیوتن متر گشتاور را داراست. جعبه دنده این خودرو از نوع 5 سرعته دستی یا 4 سرعته خودکار است که نیروی پیشرانه را به چرخ های جلو خودرو منتقل می کند. مصرف سوخت ترکیبی این خودرو حدود 8.3 لیتر در هر 100 کیلومتر است.
خیر. این خودرو به این امکان رفاهی در هیچکدام از تیپ های خود مجهز نشده است.
این خودرو بخاطر طراحی قدیمی خصوصا در مقایسه با رقبای چینی خود، امکانات رفاهی بسیار کم و محدود، فرمان پذیری و هندلینگ نامناسب و ارگونومی ضعیف صندلی های عقب ارزش خرید کمتری نسبت به رقبای خود دارد.