1. خانه
  2. درباره ما

درباره ما

1 دی 1392
  • 23033

وبسایت Car.ir در آذرماه سال 1392، فعالیت خود را با هدف آگاه سازی و اطلاع رسانی در حوزه خودرو برای علاقمندان این حوزه شروع کرد.ارائه اطلاعات دقیق، موثق و خارج از هرگونه جانبداری همواره از اهداف وبسایت Car.ir بوده است و برای تحقق این امر، درج مطالب سفارشی و رپورتاژ خارج از سیاست های کاری این مجموعه می باشد.

اخبارخودرو
بخش اخبار وبسایت Car.ir، به صورات روزانه اخبار دنیای خودرو را پوشش می دهد. این اخبار شامل خبرهای اقتصادی، اطلاعیه های فروش و فعالیت خودروسازان داخلی و خارجی می شود. اخبار منتشر شده در این بخش به صورت اختصاصی و یا بازنشر از منابع موثق با ذکر نام منتشر می شوند.

مشخصات خودرو

در این بخش سعی شده امکانات انواع خودرو های موجود در بازار کشور، به صورت طبقه بندی شده و با دسترسی اسان در اختیار کاربر قرار گیرد. اطلاعات فنی خودروها پس از بررسی، راستی آزمایی و تطابق با اطلاعالت مندرج در منبع عرضه کننده خودروها در صفحه پروفایل آن ها ثبت می شود. مجموعه Car.ir در تلاش است اطلاعات خودروها را با در نظر گرفتن جزییات فنی در جنبه های متفاوت از یک خودرو تکمیل و در اختیار کاربر قرار دهد. همچنین گالری تصاویر، نظرات کاربران و ویدیو های محتوایی بررسی خودروی مذکور نیز در پروفایل مسخصات فنی قابل مشاهده می باشد.

ویدیوها

مجموعه Car.ir در تولید ویدیو در زمینه های متفاوت از جمله تست شتاب خودروهای بازار تحت عنوان سری کارلانچ(Carlaunch) ، معرفی خودرو های جدید بازار تحت عنوان سری کارولوژی (Carology)، تست و بررسی خودروهای بازار تحت عنوان (Careview) و آموزش نکات خودرویی تحت عنوان سری کارکست (Carcast) فعالیت دارد. تهیه و تولید ویدیو ها تماما توسط عوامل تیم این مجموعه صورت می گیرد.

فروشگاه

با همکاری تامین کننده ها و مراکز معتبر خدمات خودرو، عرضه لوازم مصرفی خودرو از جمله لاستیک و مکمل سوخت از طریق فروشگاه وبسایت Car.ir با تضمین اصالت کالا برای کاربران ممکن است. در بخش فروشگاه  اطلاعات دقیق محصولات به همراه ویژگی های فنی آن درج می شود.

قیمت خودرو
مشاهده قیمت روز خودروهای داخلی و خارجی بازار از طریق بخش قیمت خودرو قابل دسترسی می باشد. این قیمت ها بر اساس معاملات روز و نرخ اعلامی خودروسازان تحت عنوان "قیمت بازار"  و "قیمت نمایندگی" در این صفحه درج می شود.

 

معرفی اعضای تیم car.ir

علی خیرخواه.jpg

 

امیرعطا فکری.jpg

 

علیرضا میرهادی.jpg

 

رضا خانی.jpg

 

مهدیه قاسمی.jpg

 

علی رفعتی.jpg

 

امین سرمدی.jpg

 

آدرس دفتر : تهران، شهرک غرب، خیابان گلستان، ساختمان زمرد