1. خانه
 2. ویدئو ها
 3. ویدئوهای رسمی
 4. توانایی ها و پیشنه لندکروزر ۲۰۱۳

توانایی ها و پیشنه لندکروزر ۲۰۱۳

1 دی 1392
 • 4682
 • 3
 • 29258

شاید همه ما به نحوی با خودروهای تویوتا آشنایی داشته باشیم . همه ی ما خودروهای تویوتا را با همان وانت های شاسی بلندی که در مناطق جنوبی کشور در حال تردد می باشند و یا مدلهایی که در سالهای گذشته وارد ایران شده اند و کیفیت مثال زدنی نیز داشته اند ، آشنایی خوبی داریم .

لندکروز در سپتامبر 2010 با معرفی نسل جدید خودرویش 60 سالگی خود را جشن گرفت و این مهم نشان از موفقیت این برند تجاری می دهد ، موفقیتی که 60 سال ادامه داشته و دارد . اکنون نیز با معرفی نسل جدید این خودرو در سال 2013 ، به این موفقیت و پیشتازی خویش در میان شاسی بلندهای قدر به مانند جیپ هامر ، ادامه می دهد .

خودروی لندکروز به کیفیت مثال زدنی در تولید و نیز به قابلیت های سواری چه در شهر و چه در بیابان شهره می باشد به نحوی که از دوستدار خودرو در مورد انتخاب خودرویی بیابان گرد بپرسیم ، تنها می گوید : " بروید و یک لندکروز 8 سیلندر خریداری کنید " ، چرا که این خودرو در همه نسل ها نشان داده است که خودرویی ایمن و مورد اعتماد بوده و در همه موارد رانندگی کمتر به مشکلی خاص با این خودرو برخورد خواهید نمود .

خودروی مذکور که در ویدیو نیز به آن اشاره گردیده است ، دارای سیستم های کنترل پایداری و هدایت پذیری بسیاری بوده است ، به نحوی که افراد کم تجربه نیز به راحتی بتوانند با این غول آهنی تویوتا در هر مسیری به رانندگی بپردازند .

تنها داخل این خودرو نشسته و نوع رانندگی خویش را انتخاب نمایید و از رانندگی و راحتی این خودرو تنها لذت ببرید .

 
نظرات

 • زیگما زیگما (3 دی 1392 ساعت 20:16)

  کیفیت مثال زدنی نیز داشته اند
  بررسی ها جی دی پاور نشون داده این واقعیت نداره.یا شما اصل بی طرفی رو رعایت نمیکنید.یا اطلاعاتتون غلطه. :|

 • parsa parsa (3 دی 1392 ساعت 07:17)

  مرسی از سایت خوبتون ولی کامل ترش کنید

 • ali ali (3 دی 1392 ساعت 06:22)

  واقا ماشین تمام عیاریه،به خاطر سایت خوبتونم ممنونم.