1. خانه
  2. ویدئو ها
  3. تیزرهای تبلیغاتی
  4. تیزر تبلیغاتی بازی Need for Speed Rivals

تیزر تبلیغاتی بازی Need for Speed Rivals

24 فروردین 1393
  • 1036
  • 0
  • 13185

سال هاست که ساخت عناوین سبک مسابقه ای تبدیل به سنتی بزرگ در صنعت بازی شده اند . یقیناً هر کس که با سبک اتومبیل رانی سرعتی و نبردهای خیابانی با ماشین های لوکس خاطره دارد ، با سری Need for Speed آشنایی دارد . این مجموعه با نسخه های ۱ تا ۳ در نسل چهارم و پنجم شناخته شد . در نسل ششم ، Most Wanted و Carbon به بهترین بازی های مسابقه ای Arcade سال تبدیل شدند .

هم اکنون نسخه ی جدید این بازی محبوب تحت عنوان Rivals منتشر شده و ادعاهای بسیار زیادی برای تزریق یک سرعت جدید به طرفداران NFS داشته است.

Rivals بیستمین عنوان از سری بازی های Need For Speed است که توسط سازندگان انگلیسی و سوئدی شرکت Ghost Games و Criterion Games طراحی و ساخته شده و برای ۵ پلتفرم Windows, PlayStation 3 , Xbox 360 , PlayStation 4 و Xbox One منتشر شده است . بازی Need for Speed Rivals در یک فضای باز و گسترده جریان دارد و open world محسوب می شود ، بازی از گیم پلی هیجان انگیزی بهره میبرد که شباهت هایی به نسخه ۲۰۱۰ بازی یعنی Need for Speed: Hot Pursuit دارد که استفاده از ماشین های پرقدرت و تعقیب و گریز با پلیس بخشی از آن است .

به Redview County خوش آمدید . مکانی که شباهت زیادی به شهر Hot Pursuit 2010 دارد و احتمال می رود از همان شهر قدیمی ولی با به روز رسانی های بسیاری استفاده شده باشد . در این شهر که ۳ برابر بزرگتر از Fairhaven نسخه قبل است ، شما به دنبال حریفان خود خواهید رفت ، اما اینبار خودتان آن ها را انتخاب می کنید .

در Rivals ابتکار عمل بیشتری دست شما است . به طوری که حتی می توانید با زدن یک دکمه آب و هوای مورد نظر خود را هم تغییر دهید . در Redview County شاهد مسابقات مختلفی خواهید بود . برای مثال ، شما در یک مسابقه با ۸ اتومبیل دیگر هستید و در همان زمان، می توانید مسابقه دیگری را در همان جاده ببینید. محیط بازی بسیار شلوغ است و هنگامی که مزاحمانی مثل پلیس ها هم حضور پیدا می کنند ، جذابیت دو چندان می شود.

از دیگر ویژگی های open world بازی میتوان به پیدا کردن مکان های مخفی که روی نقشه موجود نیست یا پیدا کردن ماشین های جدید در گوشه و کنار شهر و حرکات نمایشی و … اشاره کرد . در بخش کریر بازی امکان انتخاب و انجام ماموریت ها در نقش پلیس یا مسابقه دهنده ها وجود دارد و با انتخاب هرکدام مثلا پلیس سه نوع در بخش کریر وجود خواهد داشت نیرو های گشتی ، مخفی و عملیاتی .

بازی Rivals چند سبک و استایل از نسخه های Underground بازی NFS را هم به کار برده از جمله امکان شخصی سازی و بهبود عملکرد ماشین ها ، از ویژگی های دیگر بازی میتوان به سیستم آب و هوای پویا که همانند جو طبیعی ساخته شده و بازگشت فراری بعد از ۱۱ سال به سری Need For Speed است.
نظرات