1. خانه
  2. ویدئو ها
  3. تیزرهای تبلیغاتی
  4. پورشه 911 GT3 CUP، خودرویی که همه آنرا تحسین می کنند

پورشه 911 GT3 CUP، خودرویی که همه آنرا تحسین می کنند

26 فروردین 1393
  • 1148
  • 0
  • 20224

پورشه در سال گذشته خودرویی را به همگان معرفی نمود که باعث غرور و افتخار این برند مطرح آلمانی در رقابت هایی که با همین نام در حال برگزاری هستند گردیده است . این محصول با این نام مشخص از سال 1998 تا به امروز نزدیک به 2395 دستگاه فروش داشته است که یکی از برترین مدل های مسابقه ای در تعداد فروش لقب گرفته است .

911 GT3 CUP جدید واقعا شایسته و لایق این بوده که لقب خودروی زیبا و سریع که برای پیست آماده گردیده است را به آن بدهیم ، البته با مشخصاتی چون 460 اسب بخار توان خروجی ، جعبه دنده توسعه یافته 6 سرعته و فوق سریع پورشه ، تغییر در زوایای فرمان برای کارکرد بهتر در پیست ، کاهش محسوس وزن برای اینکه تنها لوازم کنترلی در این خودرو باقی مانده و تمام این موارد منجر به این گردیده است که این خودرو جز برای مسابقه و رقابت با رقبای خویش ، برای هیچ مورد دیگری آماده نباشد .

در این خودرو صندلی برای راننده طراحی گردیده است که به مانند صندلی خلبانان جنگنده ها بوده ، دارای راحتی مناسب ، تسلط بر سیستم حرکتی خودرو و همچنین ایمنی مناسب از امکانات این صندلی با طراحی جدید می توان نام برد .

در نهایت نیز قیمت تمام شده این محصول برابر با 181200 دلار اعلام گردیده که در اختیار تیم های متقاضی شرکت در این رقابت ها قرار گرفته است . حال باید در انتظار نسل بعدی این هیولای زیبا و نا آرام پورشه بمانیم .

در نهایت شما را به دیدن ویدیویی زیبا از این خودرو دعوت می نماییم که در آن به سادگی نشان می دهد ، شما هرگز نمی توانید شخصیت خویش را تغییر دهید ، بلکه تنها به قوی تر نمودن و تسلط بیشتر بر شخصیت خویش می توانید اقدام نمایید .
نظرات