1. خانه
  2. ویدئو ها
  3. تیزرهای تبلیغاتی
  4. مرسدس بنز CLS 63 AMG، نهایت مهندسی و زیبایی

مرسدس بنز CLS 63 AMG، نهایت مهندسی و زیبایی

13 اردیبهشت 1393
  • 2323
  • 1
  • 14086

هنگامی که بحث از یک مرسدس بنز به میان می آید ، همیشه مردم با نگاهی که همیشه دارای تحسین می باشد به این خودرو و مدل های معرفی شده از این شرکت بزرگ می نگرند . مرسدس بنز متفاوت بودن خود را به همه اثبات نموده است ، حتی اگر به میزان فروش تویوتا نرسد اما برندی بوده که ابهت داشته و همیشه باعث ایجاد غرور در صاحب خویش می شود ، حتی اگر در برخی از رقابت ها شکست بخورد و یا در میادنی همیشه پیروز باشد ، هیچ گاه هواداران خویش را از دست نخواهد داد .

این ویدیو از این خودرو زیبا که تقدیم می شود به تمام خوانندگان و همراهان سایت خودرو ، از مرسدسی بوده که کاملا سنت شکن می باشد و تمام سنت های مرسدس را در مدت زمان کوتاهی شکسته است . این خودرو دارای یک موتور تنفس طبیعی 8 سیلندر با آرایش V شکل می باشد که به حجم 5.5 لیتر و توان خروجی 525 اسب بخار به همراه گشتاور فوق العاده 700 نیوتن متر به راحتی دسترسی داشته و این توان را در اختیار راننده خویش قرار می دهد .

در این خودرو شتاب 4.3 ثانیه برای رسیدن به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت را تجربه خواهید نمود و به مانند سنت مرسدس حداکثر سرعت 250 کیلومتر بر ساعت را بیشتر در اختیار شما قرا نمیدهد .

در انتها شما را به دیدن ویدیو جذاب و دیدنی از این خودرو زیا دعوت می نماییم و امیدواریم از دیدن آن لذت ببرید .

 
نظرات

  • میلاد اکبرزاده میلاد اکبرزاده (26 اردیبهشت 1393 ساعت 05:14)

    زیباست