1. خانه
  2. ویدئو ها
  3. تیزرهای تبلیغاتی
  4. معرفی تویوتا RAV4 ، اصالت در کنار زیبایی و کیفیت

معرفی تویوتا RAV4 ، اصالت در کنار زیبایی و کیفیت

16 اردیبهشت 1393
  • 2030
  • 0
  • 14504

راوفور یک ماشین شاسی بلند است و یکی از مدل های زیبایی است که تویوتا آن را تولید می کند. این خودرو در سه سبک که ۶ تیپ را شامل می شوند تولید می گردد.

۲۰ سال پیش راوفور برای نخستین بار در استرالیا عرضه شد. خودرویی ۲ درب و جوان پسند که ۴WD (دو دیفرانسیل) بود. ولی این خودرو کم کم بزرگ تر شد و اکنون یک خودروی شاسی بلند خانوادگی ۴ درب با گنجایش ۵ سرنشین است.

تویوتا خودروهایی قابل اعتماد تولید می کند و از سال ۲۰۰۹ روند کاری خود را توسعه داده است. خط تولید مدل ۲۰۱۳ راوفور نیز در استرالیا راه اندازی شده است و در حال حاضر مدل جدید این محصول را نیز تولید می نماید .

تویوتا راوفور دیگر آن شکل و شمایل ۱۹۸۰ را ندارد و روی یک پلتفرم دیگر بنا شده و علی رغم آنکه از بیرون خیلی بزرگ به نظر نمی رسد ولی به دلیل مهندسی خوب بدنه فضای مناسبی برای سرنشینان در داخل ماشین ایجاد می کند. البته این موارد بدلیل رقابت شدید میان این برند و دیگر رقبای کره ای این برند خوش نام می باشد ، چون طراحی محصولات 2 برند مطرح کره ای واقعا جوان پسند بوده است و برای همین دلیل تویوتا در سال گذشته میلادی نسل جدید این خودرو پر فروش را روانه بازار نموده است .

در مدل های پیشن راوفور چرخ زاپاس بر روی درب عقب خودرو قرار داشت. تویوتا راوفور ۲۰۱۴ بسیار شکیل و اسپورت است و ظاهری تهاجمی دارد.

راوفور یک خودروی چهار سیلندر است و در 6 تیپ عرضه می شود ، البته در ایران در 2 تیپ معرفی می شود .

راوفور در ۸ رنگ بدنه و ۲ رنگ تودوزی داخلی طراحی شده است. این خودرو در دو نوع دیزلی و بنزین سوز تولید شده است.

 
نظرات