1. خانه
  2. ویدئو ها
  3. تیزرهای تبلیغاتی
  4. هدایت کامیون ولوو توسط دختر بچه 4 ساله

هدایت کامیون ولوو توسط دختر بچه 4 ساله

25 آذر 1394
  • 3691
  • 0
  • 188313

به هیچ وجه نمی‌توان قابلیت‌های تخریبی یک کودک ۴ ساله را دست کم گرفت، از هر پدر و مادری که بپرسید این حرف را تائید خواهند کرد. اتاق‌های تمیز در چشم به هم زدنی از این رو به آن رو می‌شوند، لباس‌ها کثیف و سر و صداها به عرش می‌رسند. به خاطر همین‌ها و دلایل بی شمار دیگر وقتی دریافتیم که بخش کامیون‌های ولوو کنترل یک کامیون ۱۸ تنی را با کنترل از راه دور به دختری ۴ ساله با نام سوفی سپرده، کمی نگران شدیم.

این شیرین‌کاری قسمتی از سری رویدادهای تست زنده کمپانی سوئدی بود، جایی که کارایی و قابلیت‌های ساخته‌های این کمپانی در معرض دید مردم قرار می‌گیرند. در طی این ویدئو کوتاه سوفی یک کشنده مدل FMX را از میانه یک مانع، جعبه‌های آویزان و آتش بازی عبور می‌دهد و سپس بی هیچ درنگی به ساختمانی بتنی می‌کوبد. در دیگر لحظه فیلم سوفی FMX را غلطان تا پایین یک تپه هدایت می کند که کامیون قهرمان به راحتی از پس آن بر می آید.

این‌طور که از شواهد امر پیداست فیلم برداری این رویداد کاملاً با برنامه قبلی صورت گرفته– به طور عجیبی دوربین‌ها درست در مکان‌های مورد نظر جاسازی شده‌اند تا تک‌تک "اشتباهات" کودک را به تصویر کشند. اما هرچه باشد یقینا شما هم درباره سرگرم کننده بودن این تصاویر با ما هم عقیده اید. به علاوه در این فیلم شاهد برخی ویژگی‌های فوق پیشرفته این هیولای عظیم‌الجثه همچون کنترل کشش خودکار، سپرهای استیل و اسکید پلیت‌های بهبود یافته هستیم. درباره سیستم کنترل کشش می‌توان گفت که اساساً با سیستم چهار چرخ متحرکی سر و کار داریم که به منظور ذخیره سوخت تنها هنگام نیاز فعال می‌شود. پس در نتیجه اگر شیطنت‌های سوفی کوچولو واقعی باشند، کار FMX واقعاً درست است.

جدا از کلیپ‌های تبلیغاتی، کانال یوتیوب Volvo Trucks مالامال حماقت است. سال گذشته ویدئویی منتشر شد که راننده‌ای از همه جا بی خبر را به تصویر می‌کشید که مجبور است یک کامیون غول پیکر FH را پارک کند، و در سال ۲۰۱۳ ویدئوی مشهور Epic Split کمپانی با هنرنمایی ژان کلود ون دام منتشر شد که سر و صدای زیادی در وب به پا کرد.

منبع:

پدال
نظرات