1. خانه
  2. ویدئو ها
  3. ویدئوهای رسمی
  4. هوندا سیویک و تبلیغی جالب و خلاقانه

هوندا سیویک و تبلیغی جالب و خلاقانه

24 فروردین 1393
  • 3690
  • 0
  • 10466

هوندا ، نامی آشنا در ایران بوده که از دیر باز این نام را با موتورسیکلت هایی می شناسیم که همیشه در خیابان ها دیده ایم . حال برای برخی کمی سخت بوده که این نام را بر روی خودرویی مشاهده نمایند ، البته زمانی که ورود این خودروها به ایران آغاز شد بسیاری خوشحال گردیده اند و بسیاری خواستار حضور این خودروها در خیابان ها بودند ، زیرا هنوز کیفیت و کارای سیویک ها و آکوردهای قدیمی را از یاد نبرده اند و می دانند اگر این برند معروف ژاپنی دست به ساخت خودرویی بزند ، می تواند در میان رقبا حرفی برای گفتن داشته باشد .

در 13 دسامبر 2010 هوندا پیش نمایشی از نهمین نسل خودروی محبوب خویش ، هوندا سیویک ( Civic ) را به انجام رسانید و در ژانویه سال بعد در نمایشگاه خودرو آمریکای شمالی دو مدل نهایی شده صندوق دار ( مدل سدان ) و مدل پر طرفدار کوپه ( Coupe ) این خودرو را رونمایی کرد . سیویک صندوق دار 4 درب خودرویی متوسط و خانوادگی بوده که به مصرف پایین و قابلیت های حرکتی خوب شهرت دارد .

این خودرو یکی از محبوب ترین محصولات تولیدی این کمپانی ژاپنی بوده که در ایران نیز از محبوبیت خوبی برخوردار است . مدل 2013 آن دستخوش تغییراتی در نمای جلو ، عقب و همچنین در نمای داخلی گردیده است ، که ظاهر این خودرو را کمی جذاب تر نموده است .

یکی از پیشرانه قابل سفارش برای سیویک ، موتور 1800 سی سی 4 سیلندر بوده که قادر به تولید 140 اسب بخار توان خروجی می باشد . از رقبای اصلی این خودرو می توان به رقیب دیرینه اش تویوتا کرولا و همینطور رقیب سنتی اش میتسوبیشی لنسر و در نهایت به سوبارو ایمپرزا اشاره داشت که واقعا در این بین ، مشتریان تنها از سلیقه خویش برای انتخاب یکی از این خودروها ، استفاده می نمایند .
نظرات