1. خانه
  2. ویدئو ها
  3. تیزرهای تبلیغاتی
  4. ویدئوی تبلیغاتی لوتوس اگزیج اسپرت 350

ویدئوی تبلیغاتی لوتوس اگزیج اسپرت 350

6 دی 1394
  • 996
  • 0
  • 8100

لوتوس اخیراً یک ویدیو تبلیغاتی جدید از سوپر اسپرت اگزیج اسپرت ۳۵۰ منتشر کرده است.

اوایل همین ماه بود که لوتوس از اگزیج اسپرت ۳۵۰، با شعار "تجسم نهایی از شهرت جهانی اگزیج" و به عنوان نسخه‌ای سبک‌تر و سریع‌تر از اگزیج S پرده‌برداری کرد.

به‌منظور دستیابی به کاهش وزن، مهندسان وزن هر یک از اجزا به‌کاررفته در اگزیج S را موردبررسی قراردادند. در نهایت، مهندسان به لطف استفاده از یک باتری سبک‌تر، پانل سبک‌وزن ورودی هوای درب‌های عقب، و مانت موتور بسیار سبک‌، قادر به کاهش ۵۱ کیلوگرم از وزن آن شدند. این خودرو همچنین دارای لوله‌های سبک‌تر تهویه مطبوع، تجدیدنظر در عایق صدا و یک کنسول مرکزی جدید همراه یک مکانیزم اهرم تعویض دنده، است.

وظیفه تأمین قدرت بر عهده یک موتور ۳.۵ لیتری V6 سوپر شارژ است که توان ۳۴۵ اسب بخار (۲۵۷ کیلووات) و گشتاور ۳۹۹ نیوتن متر، را ارائه می‌کند. این موتور به کمک یک گیربکس دستی "کاملاً بروز شده" قادر است اگزیج را در ۳.۹ ثانیه از حال سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برساند و حداکثر سرعت ۲۷۴ کیلومتر بر ساعت را برای آن به ارمغان آورد. همچنین این مدل را می‌توان با یک گیربکس شش سرعته خودکار نیز سفارش داد که باعث کاهش زمان دستیابی به ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت به ۳.۸ ثانیه می‌شود.

لوتوس اگزیج اسپرت ۳۵۰ از ماه فوریه در اروپا به فروش خواهد رسید و قیمت‌گذاری آن در انگلیس از ۵۵۹۰۰ پوند، در آلمان ۷۴۰۰۰ یورو، و در فرانسه ۷۴۶۳۰ یورو شروع خواهد شد.

منبع:

پدال
نظرات