1. خانه
  2. ویدئو ها
  3. ویدئوهای رسمی
  4. شاهزاده کره ای ، هیوندای جنسیس V8 2012

شاهزاده کره ای ، هیوندای جنسیس V8 2012

10 اردیبهشت 1393
  • 2982
  • 0
  • 23718

هرگاه صحبت از هیوندای به میان می آید برای تمام مردم جهان خودرویی ساده ولی پرکاربرد برای مصارف روزانه تداعی می شود ، اما برای کره ای ها این نام همیشه با وطن دوستی به میان می آید به نحوی که خودروهای نسخت وزیر کره هم از این برند انتخاب می شود .

هیوندای جنسیس را همگی با موتوری 6 سیلندر و کمی نا امید کننده در ایران شناخته ایم ، حال در نظر بگیرید که این بدنه به همراه یک موتور 8 سیلندر ارائه گردد و میتواند برای رقابت با خودروهای دیگر کاملا آماده باشد .

این خودرو دارای یک موتور 5 لیتری 8 سیلندر می باشد و 429 اسب بخار به شما توان می دهد . گشتاور این خودرو به صورت باور نکردنی به عدد 509 نیوتن متر ختم میگردد که واقعا یک رویایی مناسب را برای خریدار این خودرو لوکس رقم می زند . البته نباید از کارایی و کیفیت این خودرو زیاد تعریف نمود ، زیرا در هر صورت این خودرو ساخته شرق دور و هیوندای بوده که تا به کیفیت خودروهایی به مانند تویوتا و نیسان برسد ، هنوز زمان دارد .

تکمیل کننده این خودرو یک جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک بوده که نیروی این موتور پر قدرت را به چرخ های 19 اینچی عقب منتقل می نماید . مصرف سوخت ترکیبی این خودرو 12.4 لیتر به ازای هر کیلومتر اعلام گردیده است و واقعا جای این خودرو در بین محصولات وارداتی هیوندای در ایران حس می شود تا بازار خودروهای لوکس را با کمی چالش همراه ساز و رقابت دیدنی را میان مدعیان این کلاس در بازار شاهد می بودیم .

در ادامه شما را به دیدن یک ویدئو تبلیغاتی زیبا از این خودرو دعوت می نماییم .
نظرات