1. خانه
  2. ویدئو ها
  3. معرفی خودرو
  4. معرفی سوبارو ایمپرزا WRX STI، نینجایی خشمگین

معرفی سوبارو ایمپرزا WRX STI، نینجایی خشمگین

23 بهمن 1392
  • 1205
  • 0
  • 6588

بر خلاف آخرین مدل ایمپرزا که در مسیر استفاده از مواد باکیفیت تر حرکت کرده ، به نظر می رسد فضای داخلی ایمپرزا اس تی آی اندکی از زمان عقب مانده ، اما در مجموع حسی رضایتبخش را به سرنشینان منتقل می کند .

از زمان نخستین معرفی در سال 2008 ، خودرو سدان سوبارو ایمپرزاWRX STIتغییرات ظاهری اندکی را تجربه کرده است ، ظاهرا باید به فیس لیفت جدید آن نیز عادت کنیم تا نسل بعدی این خودروی محبوب به بازار عرضه گردد ، اما در مدل 2014 از سیستم تعلیق کاملا جدید استفاده شده که کاهش ارتفاع پنج سانتیمتری را برای آن به همراه داشته است.

اس تی آی جدید از موتور 2.5 لیتری باکسر ( موتور تخت ) چهار سیلندر سود می برد که توانایی تولید 305 اسب بخار نیرو در دور موتور 6 هزار و 290 پوندفوت ( معادل 393 نیوتن متر ) گشتاور در دور موتور 4 هزار را با کمک یک توربوشارژر تولید می نماید و تنها گزینه برای انتقال نیروی موتور به سطح جاده یک جعبه دنده شش سرعته دستی است .

از نظر مصرف سوخت ، اس تی آی آمار 17 مایل در هر گالن در شهر ( برابر با 7.2 لیتر بر 100 کیلومتر ) و 23 مایل در هر گالن ( برابر با 9.7 لیتر در 100 کیلومتر ) در بزرگراه را ثبت کرده است ، از آن جایی این خودرو برای رانندگی سخت طراحی شده ترمزهای ساخت برمبو با دیسک 13 اینچی و کالیبرهای 4 پیستونه برای چرخ های جلو و دیسک های 12.6 اینچی با کالیبرهای 2 پیستونه برای چرخ های عقب در نظر گرفته شده اند .

اس تی آی مانند برادران بزرگ خویش از سامانه چهار چرخ متحرک سود می برد تا بهترین عملکرد را در شرایط مختلف رانندگی برای راننده به همراه داشته باشد .

بر خلاف آخرین مدل ایمپرزا که در مسیر استفاده از مواد باکیفیت تر حرکت کرده ، به نظر می رسد فضای داخلی ایمپرزا اس تی آی اندکی از زمان عقب مانده ، اما در مجموع حسی رضایتبخش را به سرنشینان منتقل می کند . این خودرو در دو مدل پایه و نسخه تولید محدود با قابلیت ها و میژگی های خاصی عرضه می شود .
نظرات