1. خانه
  2. ویدئو ها
  3. معرفی خودرو
  4. رونمایی از فیس لیفت شورولت SS مدل 2016

رونمایی از فیس لیفت شورولت SS مدل 2016

12 مهر 1394
  • 842
  • 0
  • 11422

شورولت به‌تازگی از یک فیس‌لیفت SS مدل ۲۰۱۶ رونمایی کرده است. این مدل، که دارای ظاهری تهاجمی‌تر نسبت به مدل قبلی است، دارای یک جلوبندی جدید با تریم کروم اضافی و هواکش‌های عمودی است که «جریان هوا را به سمت دریچه‌های چرخ‌های جلو هدایت می‌کنند تا به این وسیله شرایط آئرودینامیک بهتری ایجاد شود».

این مدل همچنین دارای تهویه کاپوت، چراغ‌های جدید روشنایی روز LED و طراحی جدید در چرخ‌های آلومینیومی ۱۹ اینچی است. آخرین نکته که البته آخرین تغییر صورت گرفته برای ظاهر شورولت SS مدل ۲۰۱۶ نیست، مربوط به سیستم جدید اگزوز دوگانه است که در سرعت‌های پایین، ساکت‌تر است و در سرعت‌های بالاتر و حالت تخت‌گاز، صدای بیشتری تولید می‌کند.

برای پیشرانه این مدل، از یک موتور ۶/۲ لیتری V8 بهره گرفته می‌شود که قدرتی برابر ۴۱۵ اسب‌بخار و گشتاوری برابر ۵۶۲ نیوتن‌متر به همراه دارد. در همین حال، برای انتقال قدرت این موتور می‌توان از هر یک از گزینه‌های گیربکس ۶ دنده دستی یا ۶ سرعته اتوماتیک به همراه پدل‌شیفتر می‌توان استفاده کرد.

تاد کریستنسن (Todd Christensen) مدیر بازاریابی خودروهای عملکردی شورولت در یک نشست خبری می‌گوید:

طراحی مدل ۲۰۱۶ از SS تعاریف کلی از شخصیت رانندگی این سدان را بسیار تغییر می‌دهد و در همین حال، بر عملکرد کلی خودرو تأثیر می‌گذارد.

منبع:

پدال
نظرات