1. خانه
 2. ویدئو ها
 3. معرفی خودرو
 4. معرفی نیسان پاترول مدل نیسمو

معرفی نیسان پاترول مدل نیسمو

4 آبان 1394
 • 1170
 • 2
 • 18863

زیرشاخه‌ی به‌اصطلاح پرفورمَنس نیسان این روزها خیلی پرکارتر شده و با ارتقای محصولات این خودروساز در حال تلاش برای ساختن اسم‌ورسمی برای خود در بازارهای سرتاسر دنیاست.

نیسمو تاکنون در برنامه‌های آموزشی کمپانی هم مسئولیت‌های مهمی بر عهده داشته، اما با ایفای نقش در توسعه و تولید مدل اسپورت جوک نیسمو وارد مسیر ذاتی خود شد و به‌نوعی در دنیای خودرو جا افتاد. به‌تازگی نیز در قدم بعدی پیشرفت تدریجی‌اش رسماً وارد بازار خاورمیانه شده و اولین فعالیتش در این حوضه رونمایی از پاترول نیسمو به‌عنوان زیرشاخه موتوراسپورت و ارتقادهنده محصولات نیسان بوده است.

سَمیر کِرفان (Samir Cherfan) مدیر نیسان خاورمیانه در اظهارنظر خود می‌گوید: نمی‌توانستیم برندمان را بدون حضور پاترول وارد خاورمیانه کنیم چون هرچه که باشد اقبال خوبی در این منطقه دارد و بین سایر محصولات نیسان خیلی توی چشم است. آمدن نیسمو به این بخش از بازار خودرو و معرفی پاترول ارتقا یافته مدرک خوبی برای اثبات تعهد ما در ارائه لذت رانندگی پرهیجان و دل‌چسب برای تمامی مشتریانمان است.

درست است که پاترول نیسمو هنوز خیلی از خودروهای تقویت‌شده موجود در دبی و دیگر شهرهای عرب نشین فاصله دارد اما هنوز هم پیشرانه 5.6 لیتری 8 سیلندر 428 اسب بخاری‌اش که 28 اسب بخار قوی‌تر از پاترول استاندارد است برای دوستداران آدرنالین در حد متوسط گزینه بسیار خوبی خواهد بود. به قولِ نیسمو این پاترول الهاماتی از مدل‌های مسابقه‌ای دارد و پیشرانه‌ی به‌اصطلاح Takumi-Tuned آن به همراه آئرودینامیک بهبودیافته، رینگ‌های آلیاژی فورَج کاری شده 22 اینچی و سامانه تعلیق بیلشتِین (Bilstein) ارتقا یافته توسط نیسمو مجموعه‌ای نیست که صحبت کردن در مورد آن سخت باشد.

منبع:

پدال
نظرات

 • حسین حسین (17 فروردین 1398 ساعت 18:19)

  با سلام
  چرا تو سایت خودرو نیسان پاترول وجود نداره ؟
  مونتاژ پارس خودرو ، 2 و 4 درب (هایروف) ؟

  امیرعطا فکری امیرعطا فکری (18 فروردین 1398 ساعت 09:21)

  ممنون از تذکرتون، به زودی اضافه می‌کنیم