1. خانه
 2. ویدئو ها
 3. کانسپت
 4. شاهکاری از لوکس ترین فرزند مرسدس

شاهکاری از لوکس ترین فرزند مرسدس

23 دی 1392
 • 1745
 • 2
 • 13724

مرسدس همیشه دوست دارد مردم و علاقه مندان خویش را غافلگیر نماید . این کار را مدتی پیش با ارائه تبلیغ و عکس هایی از مدل کوپه S کلاس خویش به همه اثبات نموده است .

پس از معرفی نسل جدید S کلاس و فروش مناسب و موفقیت های بسیاری که در این زمینه بدست آورد ، کمی بعد از ارائه رسمی آن مرسدس به ارائه یک مدل مفهومی و کاملا رویایی پرداخت که آنرا S کوپه نام گذاری نمود . از این خودرو هم ویدئوهای رسمی منتشر گردید و هم عکسهای به صورت رند ( عکس های که به صورت چاپ شده از یک طراحی در فضای مجازی بواسطه کامپیوتر بدست می آیند ) نیز در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است .

عکس‌هایی که مرسدس آنها را منتشر داشته است ، نمونه‌های مفهومی این خودرو می‌باشند و برای اینکه متوجه شویم دقیقا این محصول جدید مرسدس چه ظاهری دارد باید تا برگزاری نمایشگاه ژنو منتظر بمانیم اما از روی همین مدل مفهومی می‌توان متوجه شد که کلاس S کوپه نسبت به مدل سدان دارای طراحی رادیکالی تر ( طرح هایی که کمی جسورانه و خلاقانه باشند نسبت به زمان خود را اینگونه نام گذاری می نمایند ) بوده و از نظر ابعاد و اندازه نیز به کلاس CL شباهت دارد ، که احتمال جایگزینی این کوپه لوکس با مدل مفهومی فوق وجود دارد . البته شرکت مرسدس اعلام کرده که مدل واقعی شباهت زیادی به مدل مفهومی دارد البته با تفاوت‌هایی نظیر اینکه 30 میلیمتر ارتفاع بیشتری دارد و در آن به جای رینگ‌های 21 اینچی از رینگ‌های 20 اینچی استفاده شده است .

این خودرو قرار است سال جاری میلادی با قیمتی در حدود 75 هزار پوند وارد بازار شود و باید تا آن زمان انتظار کشید و دید چه مشخصات فنی برای این مدل مفهومی ارائه خواهد شد .جهت مشاهده گالری تصاویر ( با کیفیت بالا) اینجا کلیک کنید.




نظرات

 • رحی رحی (8 بهمن 1392 ساعت 10:29)

  خیلی ماشین الکی گنده ایه.

 • فرشید فرشید (23 دی 1392 ساعت 11:15)

  وای چــــــــــــــــــــــــــــــــــه کــــــــــــــــــــــرده این مرسدس بنز . واقعا هیولاست این ماشین