1. خانه
 2. ویدئو ها
 3. کانسپت
 4. کیا GT4، خودروی رویایی کمپانی کیا

کیا GT4، خودروی رویایی کمپانی کیا

24 دی 1392
 • 2442
 • 2
 • 34472

کیا از این محصول زیبا در نمایشگاه دیترویت به صورت رسمی پرده برداری خواهد نمود و آنرا به تمام علاقه مندان خود معرفی خواهد نمود ، البته کیا از قبل تصاویری را در فضای مجازی پخش نموده است تا حدس و گمان هایی پیرامون این خودرو و طراحی آن زده شود .

قرار است این مدل یک کوپه 2+2 سرنشینه به همراه سیستم دیفرانسیل عقب باشد که مورد فوق هیجان رانندگی با این خودرو را دو چندان خواهد نمود .

طراحی بدنه این مدل با برآمدگی کوتاهی که در عقب دارد ، توانسته به زیبایی تمام قوسی که در سقف آن ایجاد گردیده را به خوبی در خود ادغام نموده و طرحی ماندگار بر جای گذارد . طراحی این کوپه جذاب با چراغهای بزرگ LED که در جلو آن به خوبی نمایان است همه را به یاد طراحی آئودی R8 می اندازد و نشان از حرکت رو به جلو این خودرو ساز کره ای دارد که نشان داده کیا نیز شرکتی ریسک پذیر بوده و به دنبال تصاحب بازار است . همان کاری که تویوتا با GT86 انجام داد و نتیجه گرفت .

این خودرو بر روی یک شاسی جدید که مشخصات آن کاملا مشخص نگردیده است به همراه سیستم تعلیق جناغی دوبل که بیشتر خودروهایی که دارای سواری نرم و راحتی هستند ، بهره می جوید .

کیا اعلام داشته که برای این خودرو موتوری 2 لیتری که با سیستم تزریق مستقیم و توربو مسلح گردیده است را در نظر گرفته و توان تولیدی آن 311 اسب بخار باور نکردنی خواهد بود . این قدرت توسط تایرهایی که پیرلی P-Zeros برای این خودرو در نظر گرفته و توسط یک گیربکس دوکلاچه به چرخها منتقل می شود .

تصاویر داخل خودرو نشان از صندلی های اسپرت زیبایی را داده و همچنین نشان دهنده استفاده بیشمار از پلاستیک در داشبورد دارد ، ولی با این مشخصات احتمالا در تزئینات داخلی از چرم و قطعات با کیفیت تر نیز استفاده خواهد شد .

حال تمام موارد گفته شده تنها مطالبی بوده که از تصاویر و اطلاعات محدودی که کیا آنها را منتشر داشته است ، استخراج نموده ایم و باید تا نمایشگاه دیترویت و معرفی رسمی این خودرو زیبا و سنت شکن صبر داشته و ببینیم مدیران کیا چه برنامه هایی را برای این خودرو در نظر گرفته اند .

 
نظرات

 • امیر امیر (24 دی 1392 ساعت 15:09)

  این که چیز مهم نیست مثل پیکان خودمان یکسال عقبش را بریدند به نام وانت تحویل دادند یکسال کاربراتور اضافه گذاشتند و نامش را دولوکس گذاشتند سال بعد چراف جلوی آن را دولامپ گذاشتند و با نام زیبای پیکان جوانان وارد بازار شد یکبار متخصصان معجزه کردند و موتور آن را بالا کشیدند و نامش را پیکان موتور بلند گذاشتند و سال بعد موتور را به جای اولش برگرداند و. نامش شد پیکان موتور تخت یکسال چراغش را عوض کردند به نام پیکان چراغ بنزی وارد بازار شد و سال دیگه موتور پژو روی آن گذاشتند نامش را پیکان موتور پژو شد اگه کره و ژاپن راست میگن اینطوری ماشین تولید کنند حالا فهمیدید میگن هنر زند ایرانیان است و بس دروغ نگفتند فهمیدید مهندسان و متخصصان ما چقدر ذوق و سلیقه و خلاقیت دارند !!!!!!! اگه رعایت حرمت رسانه و خبرنگاری را داشتید این مطلب را نشان دهید اگر امانت دار نبودید که خود دانید و وجدانتان

 • حسن حسن (24 دی 1392 ساعت 15:06)

  اینا طراحیاشون بس که ایراد داره یه سر عوضش میکنن ولی ما یه طرح زیبا میدیم بیرون و سی سال بورس بازاره تازه فقط سفیده اگه رنگای مختلف میداشت همه واسش غش میکردن