1. خانه
  2. ویدئو ها
  3. ویدئوهای رسمی
  4. لایکان هایپر اسپورت، سوپر اسپورت عربی

لایکان هایپر اسپورت، سوپر اسپورت عربی

27 اردیبهشت 1393
  • 1972
  • 0
  • 30085

دیدن خودرویی که فقط ۷ دستگاه از آن ساخته می شود، سعادت بزرگی است! لایکن هایپراسپرت که دستاورد عربی W Motors است به تازگی وارد خیابان های موناکو شده؛ این خودرو در عقب مجهز به انجین ۶ سیلندر تختی است که ۷۵۰ اسب بخار قدرت و ۱۰۰۰ نیوتن متر گشتاور داشته و تیونر آلمانی RUF آن را در اختیارش قرار داده است .

شتاب غیر رسمی ۲٫۸ ثانیه ای، شاسی کربنی، استفاده از روکش طلایی در بدنه و تولید محدود ۷ دستگاهی یکی از مهم ترین دلایلی است که قیمت این خودروی عربی را به ۳٫۴ میلیون دلار رسانده اند.

اگر یکی از مشتریان لایکن هایپراسپرت هستید فراموش نکنید که WMotors به مشتریان یک ساعت اختصاصی ۲۰۰,۰۰۰ دلاری Cyrus Klepcy هم بعنوان اشانتیون می دهد! این شرکت عربی که مقر اصلی آن در لبنان است نسخه ی نهایی اولین محصول خود را در موناکو رونمایی کرد.

درب های این خودرو رو به عقب باز می شوند که به این حالت suicide doors گفته می شود . این سوپر اسپرت که ۳٫۴ میلیون دلار قیمت گذاری شده است که از یک موتور تخت ۶ سیلندر با توربوی دقلو که توسط تیونر مشهور RUF آماده شده ، بهره می برد . این پیشرانه قدرت ۷۵۰ اسب بخار ، گشتاور ۱۰۰۰ نیوتن متر ، شتاب صفر تا صد ۲٫۸ ثانیه ای و حداکثر سرعت ۳۹۵ کیلومتر بر ساعت را برای گرگینه ی عربی به ارمغان آورده است .

علاوه بر مشخصات فنی فوق العاده استفاده از تزیینات مختلف به بهای این خودرو می افزاید . چراغ های LED پوشش داده شده از الماس ، صندلی های چرم طلادوخت ، استفاده از فلزات گرانبها در کابین ، صفحه نمایش سه بعدی هولوگرافی و اهدای ساعت Cyrus Klepcys به مالک خودرو به ارزش ۲۰۰ هزار دلار تنها بخشی از تزیینات گران قیمت این خودروست .

علیرغم پیشنهادهای متعدد ، اما تنها ۷ دستگاه از لایکن هایپراسپرت ساخته خواهد شد . البته مسئولین شرکت ساخت نسخه ی لایکن سوپراسپرت که ارزان تر است و در نسخه ی بیشتری تولید خواهد شد را در دستور کار خود قرار داده اند .

جهت مشاهده و دانلود پچس زمینه های با کیفیت این خودرو به این صفحه مراجعه کنید .

منبع : پدال
نظرات