1. خانه
 2. ویدئو ها
 3. ویدئوهای رسمی
 4. نگاهی به کابین پورشه ماکان توربو

نگاهی به کابین پورشه ماکان توربو

8 خرداد 1393
 • 3987
 • 2
 • 11024

پورشه ماکان، ورود این شرکت به دنیای کراس اورها و شاسی بلندهای کوچک و ارزان‌تر بازار است. این مدل با وجودی که ارزان‌تر و کوچک‌تر از کائن است، اما همچنان نام پورشه را به دوش می‌کشد. پس باید خودرویی درشان نام پورشه باشد.

ماکان توربو، البته بالاترین مدل این SUV جمع و جور محسوب می‌شود و مجهز به پیشرانه 3.6 لیتری شش سیلندر با توربوی دوقلو است که 400 اسب بخار قدرت تولید می‌کند و شتاب صفر تا صد آن تنها 4.4 ثانیه می‌باشد.

گذشته از ویژگی‌های فنی، طراحی داخلی و مواد مورد استفاده در این خودرو، کاملاً مطابق استانداردهای پورشه و مانند سایر مدل‌ها می‌باشند. طراحی داشبورد و کنسول، شباهت زیادی با سایر برادران این خودرو در پورشه دارد. تقریباً الگوی فرمان، دریچه‌های تهویه و کنترلرها، تکراری است. فرمان با پوشش چرمی، پیچیده شده است. صندلی‌های جلو با نگه‌دارنده های جانبی و حرکت الکتریکی و دارای حافظه می‌باشند و در 18 حالت و وضعیت تنظیم می‌شوند.

روکش صندلی‌ها نیز از چرم سوراخدار برای تهویه بهتر و جلوگیری از تعریق است. بعلاوه از آلکانترا نیز در پوشش داخلی استفاده شده است. سقف پانورامیک، با دریچه بزرگ الکتریکی، نور کافی را به کابین می‌آورد. برای پوشش‌ها و تزئینات از مواد با کیفیت بالا استفاده شده است. چرم‌ها با کوک رنگ متمایز دوخته شده‌اند تا جذاب‌تر به نظر برسند. استفاده از آلومینیوم برس خورده و یا به رنگ مشکی براق پیانویی، فیبر کربن و چوب درخت گردو به عنوان انتخاب و آپشن خریدار در نظر گرفته شده است.

کنتراست رنگ‌ها در فضای اتاق هم باعث افزایش لذت و هیجان رانندگی می‌شوند. در مجموع ترکیب داخلی و طراحی آن، آشنا، باکیفیت و جذاب است. همان طور که از پورشه انتظار می‌رفت.
نظرات

 • جرمن کار جرمن کار (2 تیر 1393 ساعت 19:09)

  معرکست

 • مالیبو مالیبو (12 خرداد 1393 ساعت 04:13)

  چقدم ارزونه!!!!!!!!!!قیمت پایه این از کاین بیشتره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!