1. خانه
 2. ویدئو ها
 3. مسابقات و حرکات نمایشی
 4. موزیک اسکوردیا فراری در گرند پری موناکو

موزیک اسکوردیا فراری در گرند پری موناکو

30 دی 1392
 • 1248
 • 1
 • 8607

کسی دیگر در دنیا وجود ندارد که اسب چموش سرخ رنگی را که در مسابقات جایزه بزرگ ( معروف به گرند پری ) فرمول 1 همیشه در حال تاختن می باشد را نشناسد و نداند که این اسب چموش همیشه سرخ رنگ بوده ، همیشه از مدعیان قهرمانی هر فصل بوده و همیشه رانندگانی را به خدمت گرفته که جز مایه افتخار برای این تیم ایتالیایی کاری را انجام نداده اند .

تیم فراری همیشه جز پر حاشیه ترین ، خبر ساز ترین و پولدارترین تیم های حال حاضر فرمول 1 بوده و هست که این باعث گردیده است تمام رانندگان مطرح دنیا برای رسیدن به شهرت و یا برای رسیدن به قهرمانی و یا اینکه در اوج باقی بمانند ، خواهان این باشند که به این تیم بپیوندند .

فراری همیشه رنگ قرمز را انتخاب نموده ، در حالی که هر تیمی که تا الان در این رقابت ها حضور داشته بر اساس انتخاب اسپانسر و یا موارد دیگر ، دست به تغییر رنگ بدنه خودروهایش زده است و این نشان از عظمت و ابهت این تیم ایتالیایی دارد .

فراری همیشه در خرج کردن شهره خاص و عام می باشد به نحوی که این تیم همیشه جز 3 تیم برتر فرمولا 1 بوده که از خرج نموده هیچ ابایی نداشته و دوست دارد همیشه بهترین مخارج را برای تیمش انجام دهد تا خودرویی قهرمان برای رانندگانی قهرمانش آماده نماید .

فراری زمانی تامین کننده موتورهای تیم هایی چون Red Bull بوده است ولی به دلیل عملکرد بهتر موتورهای رنو ، Red Bull اکنون از رنو موتورهایش را خریداری می نماید .

در سالی که گذشت تیم فراری برای پیش نمایش قبل از مسابقه سنتی و جایزه بزرگ موناکو ، موزیکی را آماده داشته است که آنرا برای شما دوستان انتخاب نموده ایم و تنها ذکر این نکته ضروری می باشد که ، برای هر روز تمرین تیم فرمول 1 شاید نزدیک به چند صد هزار دلار خرج گردد و این تیم ، تمام امکانات خود را در زمان تمرین در اختیار یک موزیسین قرار داده تا بهترین نتیجه را برای خود و تیم فراری به همرا داشته باشد .

در ادامه شما را به دیدن این کلیپ جذاب دعوت می نماییم و امیدواریم از دیدن آن لذت ببرید .
نظرات

 • سامانتافه سامانتافه (2 بهمن 1392 ساعت 10:54)

  چه حسودی میکنن اونایی که منفی دادن!
  احتمالآ طرفدارای لامبورگینین!