1. خانه
  2. ویدئو ها
  3. مسابقات و حرکات نمایشی
  4. حرکات نمایشی با موتور هوندا

حرکات نمایشی با موتور هوندا

27 بهمن 1392
  • 2679
  • 1
  • 13254

قبل از هر چیز به این مهم باید اشاره نمود که حرکاتی که در این کلیپ به نمایش گذاشته شده است ، کاملا در محیطی بسته و توسط افراد حرفه ای که با رعایت تمامی اصول حرفه ای و ایمنی به انجام چنین حرکاتی اقدام می نمایند ، تهیده گردیده است و جنبه نمایشی و تفریحی داشته و اجرای این حرکات توسط افراد آماتور و نیمه حرفه ای در هیچ معبر ، گذرگاه ، خیابان و اتوبانی توصیه نمی شود .

از این پس در سایت خودرو قصد داریم به معرفی و نمایش برخی از موتور سیکلت ها نیز اقدام نمایید تا بتوانیم هر چه بیشتر به خواست شما همراهان همیشگی این سایت بهتر پاسخ بدهیم .

هوندا نامی آشنا در صنعت موتور سیکلت سازی ، این نام همیشه برای همه ما آشنا بوده است و بسیاری را همیشه شیفته خود ساخته است ، چرا که این نام از قدیم وجود داشته و حتی قبل از آنکه این شرکت خودرو تولید نماید ، به تولید انواع موتور سیکلت اقدام می نموده است .

در این کلیپ زیبا قابلیت های یکی از موتورهای سری CB هوندا به نمایش گذاشته شده است و دیدن آنرا به همگان توصیه می نماییم .

این سری از موتورهای هوندا بیشتر با نام موتورهای Street Sport شناخته می شوند ( در سایت رسمی شرکت هوندا بخش موتورهای خیابانی ، موتورهای اسپورت ) ، موتورهایی که قابلیت های فوق العاده داشته ، طراحی مناسبی داشته به نحوی که هم در فواصل کوتاه می توان از آن ها استفاده نمود و هم آخر هفته به پیست مخصوص رفته و با آن کمی تفریح نموده و مسابقه بدهیم .

در انتها امیدواریم از دیدن این کلیپ لذت برده و هرگز اقدام به چنین حرکاتی در معابر سطع شهری و جاده ای ننمایید .
نظرات

  • کامران کامران (27 بهمن 1392 ساعت 18:23)

    good