1. خانه
 2. ویدئو ها
 3. مسابقات و حرکات نمایشی
 4. هیولایی از دل جهنم ، کامیون یا جت؟

هیولایی از دل جهنم ، کامیون یا جت؟

7 اسفند 1392
 • 3775
 • 3
 • 18282

اخیرا فردى به نام neal darnell با کشنده خود توانسته رکورد سرعت 605 کیلومتر در ساعت را بشکند.

فرض کنید درون بوگاتى ویرون خود نشستید و درحال حرکت با سرعت 400 کیلومتر در ساعت فکر مى کنید که دیگر هیچ موجودى به گرد پایتان نمى رسد. در همین حین ناگهان گلوله اى از آتش را مى بینید که با سرعتى باور نکردنى از شما سبقت گرفته و هم شما و هم بوگاتیتان را در آتش اگزوزش مى سوزاند .

بله این یک داستان واقعی بوده و خودرو مورد نظر یا مى تواند شیطان که سوار بر کالسکه ى نفرین شده اى که 36 هزار اسب بخار آنرا مى کشد باشد یا کامیون shockwave که جواب هردو مورد است .

دلیل این تشبیه این است که این کامیون هربار بخواهد راه بیفتد حتما باید با سه عدد موتور جتى که همراه دارد ، ابتدا تمام اطراف خود را به آتش بکشد ، پس از آنکه کاملا مطمئن شد اطراف این کشنده هیچ موردی را از سوزاندن جا نگذاشته است ، آنگاه با صدای وحشتناک و با 5 شعله سوزان به راه خویش ادامه خواهد داد . این شیطان مهار نشدنی با استفاده از این کالسکه به راحتى مى تواند درگ 400 متر را در 6.6 ثانیه طى کند ( شاید این عدد را تکرار نشدنی فرض کنیم ) و تمام رقباى زمینى اش را در پشت خود بسوزاند ، رقبایى مانند ویرون، فرارى ، زوندا ، کونیگ زگ و هر سوپراسپرتى که فکرش را بکنید .

از آنجا که وزن این کامیون چهار تن است هنوز هیچ ترمزى ساخته نشده که بتواند آنرا رام کند براى همین صاحبش ناچار شده دو عدد چتر نجات ساخت ارتش آمریکا را در عقب این کامیون جا داده است که برای هواپیماهای جنگنده اکثرا استفاده می شود .

این کامیون ابتدا در سال 1984 ساخته شد و در سال 2012 توسط neal darnell که از درگ بازان معروف آمریکا است و به کمک پسرش بازسازى شد و به این شکل درآمد.
نظرات

 • Ali Ali (25 اسفند 1392 ساعت 12:52)

  اییییییییییییییین دییییییییییییییییگه چییییییییییییییییییییییییییی بوووووووووووووووووووود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • کیدین هوتران کیدین هوتران (12 اسفند 1392 ساعت 05:50)

  عجبا!!!!!

 • mehran mehran (11 اسفند 1392 ساعت 06:23)

  واَو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!