1. خانه
  2. ویدئو ها
  3. مسابقات و حرکات نمایشی
  4. لامبورگینی گالاردو و دریفت در جاده زیبای جنگلی

لامبورگینی گالاردو و دریفت در جاده زیبای جنگلی

20 اسفند 1392
  • 2867
  • 1
  • 15703

این خودروی زیبا پس از 1 سال از رونمایی مورسیه لاگو پا به عرصه وجود نهاد و کاملا طرحی سنت شکن را به جهان معرفی داشت .

این خودرو کارایی یک لامبورگینی را داشته اما با قیمت یک فراری 430 برابری می کرد ، یعنی این محصول برای بیشتر ثروتمندان که خواهان یک لامبورگینی می باشند اما هزینه یک مورسیه لاگو را نمی خواهند انجام بدهند ، پیشنهادی مناسب بوده است .

این خودرو با دارا بودن سیستم چهار چرخ محرک دائم و همچنین استفاده از یک موتور 10 سیلندر ( به همین دلیل گالاردو را سنت شکن نامیده اند ، زیرا تمام لامبورگینی های تولیدی موتورهای 12 سیلندر داشته اند ) که توان خروجی آن 493 اسب بخار بوده و بین سالهای 2003 تا 2005 تولید می گشته است .

این خودروی زیبا دارای عملکردی مناسب بوده به نحوی که در زمان ارائه خویش با فراری 430 و پورشه 911 در رقابت شدیدی بوده است ، البته هر فردی از میان این 3 برند مطرح به دلخواه یکی را انتخاب داشته است ولی هرگز نام خودرو را از این لیست حذف نمی داشت ، زیرا نام این خودرو هم لرزه بر اندام رقبای صاحب بان این خودرو می انداخته است .

در ادامه جداول اطلاعات فنی انواع مدل های این خودرو به همراه جدول انواع تولیدات این محصول را برای شما دوستان آماده نموده ایم و امیدواریم به همراه این اطلاعات از ویدئو جذابی که برای شما در نظر گرفته ایم ، لذت ببرید .

 لامبورگینی گالاردو

 لامبورگینی گالاردو
نظرات

  •  محسن محسن (23 اسفند 1392 ساعت 07:31)

    برم قرص سردرد بخورم از زندگی با پراید خسته شدم