1. خانه
  2. ویدئو ها
  3. مسابقات و حرکات نمایشی
  4. تصادف دلخراش و مرگبار راننده 20 ساله مسابقات Empire Super Sprint

تصادف دلخراش و مرگبار راننده 20 ساله مسابقات Empire Super Sprint

20 مرداد 1393
  • 540
  • 0
  • 8977

متاسفانه باخبر شدیم Kevin Ward Jr شب گذشته در مسابقه Empire Super Sprint در پیست Canandaigua Motorsports Park نیویورک جانش را در یک تصادف عجیب از دست داد.

هرچند لحظه مرگ هر انسانی، لحظه ای دلخراش است و قابل نمایش نیست اما در ویدئویی که در ادامه شاهد آن هستیم حقایقی وجود دارد که نباید آنها را نادیده گرفت . . .

همانطور که در این ویدئو می بینیم، تونی استوارت صاحب سه عنوان قهرمانی در مسابقات Sprint Cup نسکار، درحالیکه خودروی شماره 14 را می راند ابتدا برخورد مختصری با خودروی کوین داشته و او را از مسیر مسابقه خارج می کند. بعد از این برخورد ظاهرا کوین آنقدر ناراحت بوده که بدون توجه به جریان مسابقه، وارد پیست شده و با دست به خودروی استوارت اشاره می کند و او را مقصر حذف شدنش می داند.

در همین حین است که ناگهان می بینیم استوارت به طرز مشکوکی به کوین نزدیک شده و بعد از برخورد با او، خودروی اش کوین را چندین متر به زمین کشیده و نهایتا رها می کند. طبق اعلام پلیس محلی، شدت جراحات کوین به حدی بود که قبل از رسیدنش به بیمارستان از دنیا میرود.

می گویند هنوز هم این تصادف مشکوک است، چرا که از یک طرف مارشال ها پرچم زرد را تکان داده بودند که یعنی راننده ها مجاز به سبقت نیستند پس دلیلی هم برای سرعت گرفتن استوارت نبود؛ کافیست به سرعت کم خودروی سفید/آبی رنگ جلویی استوارت (چند ثانیه قبل از برخورد با کوین) دقت کنیم که شماره 45 دارد. از طرف دیگر هم هنگام نزدیک شدن استوارت به کوین، استوارت خودروی اش را بدون تغییر مسیر (یا حتی تغییر سرعت) مستقیما به سمت کوین می راند طوریکه انگار او هم به فکر تلافی بود.

 تصادف مرگبار کوین وارد


بعد از این تصادف مدیران تیم مسابقه ای Stewart-Haas Racing که استوارت هم برای آنها می راند و هم یکی از مالکان این تیم است، استوارت را کنار گذاشتند و خودروی شماره 14 را به Regan Smith دادند. تونی استوارت با اینکه تحت بازجویی قرار گرفت اما مقصر شناخته نشد.

 تصادف مرگبار کوین واردکوین که 20 سال بیشتر نداشت، اگر خویشتن داری بیشتری از خود نشان میداد و از پیست خارج می شد، حالا می توانست در کنار خانواده اش باشد و برای ورودش در سالهای آینده به مسابقات اسپرینت کاپ نسکار برنامه ریزی کند. متاسفانه دلیل اصلی مرگ کوین خودش بود.منبع : پدال
نظرات