1. خانه
  2. ویدئو ها
  3. مسابقات و حرکات نمایشی
  4. نابود کردن کادیلاک CTS با تبر

نابود کردن کادیلاک CTS با تبر

30 تیر 1394
  • 1180
  • 0
  • 40439

براک لِسنار (Brock Lesnar) که از شناخته‌شدگان مسابقات WWE یا همان کشتی کجِ خودمان است، پس از مدتی دوری از سال 2012 دوباره به این حرفه بازگشت و سعی بر این داشت که بیش‌ازپیش نام خود را بین علاقه‌مندانِ این رقابت‌ها مطرح کند.

لِسنار چند روز پیش در جریان مراسمی که گویا قرار بود یک دستگاه کادیلاک CTS سدان به‌عنوان جایزه به صاحبانش تحویل شود، در اقدامی عجیب و دیوانه‌وار به جان CTS نگون‌بخت افتاد و صدمات زیادی به آن وارد کرد! درنهایت هم درب عقب سمت راننده را از جا کند و به سمت تماشاچیان پرتاب کرد اما خوشبختانه کسی آسیب ندید.

شنیده‌ها حاکی از آن است که این CTS بخت‌برگشته ارزشی 55,000 دلاری داشته که با توجه به آن به نظر می‌رسد دارای پیشرانه 3.6 لیتری V6 به قدرت 321 اسب بخار و همچنین سامانه AWD باشد. در کل اگر از طرفداران خودروهای آمریکایی بخصوص کمپانی کادیلاک هستید مشاهده ویدئوی این اتفاق اصلاً برایتان خوشایند نخواهد بود.

جالب اینجاست که عده‌ای در اظهارنظر خود گفته‌اند این تصاویر خنده‌دار و سرگرم‌کننده هستند و آدم را به یاد جنگ‌ودعواهای قدیمی خیابانی می‌اندازند که عده‌ای درازای دریافت مبلغی پول بر سر خودروی فردی می‌ریختند و نابودش می‌کردند!

به‌هرحال این‌جور اتفاقات چه از پیش برنامه‌ریزی‌شده باشند و چه واقعی و ناگهانی، به نظر نگارنده برای هر هدفی هم که باشند اصلاً وجهه خوبی ندارند و چنین کاری دون شخصیت هر فردی است چراکه «احترام به هر خودرویی واجب است و آوردنِ چنین بلایی بر سر خودرویی که حاصل ساعت‌ها فکر، برنامه‌ریزی و مطالعه بوده و بسیاری از فناوری‌های روز دنیا را در خود دارد قطعاً بی‌احترامی به شخصیت خود انسان و نیز کمپانی سازنده است و خودروساز نیز کاملاً حق دارد در قبال چنین وقایعی اعاده حیثیت کند».

منبع:
پدال
نظرات