1. خانه
 2. ویدئو ها
 3. تیونینگ
 4. نهایت لذت در دریفت

نهایت لذت در دریفت

1 بهمن 1392
 • 2517
 • 2
 • 10114

همه شما دوستان با مسابقات و حرکات نمایشی با نام دریفت آشنایی دارید و برای این منظور برخی از رانندگان خودروهای خود را مجهز به وسایل مکانیکی متعدد و مخصوص این نوع از مسابقات می نمایند و برخی دیگر چنین خودرویی را به کارخانه ها و بخش هی تولیدی خودروهای سفارشی و مسابقه ای خودرو سازان می دهند تا بتوانند هم برای خود و دیگران باعث خلق لحظات به یاد ماندنی شوند .

در این کلیپ زیبا ، تمام موارد بالا نقض شده و بهترین لحظات تست و بررسی خودروها در سال 2013 توسط تیم Ignition ، انتخاب گردیده که در آن تمام خودروها استاندارد بوده و قابلیت های فوق العاده ای که این خودروها دارند را به نمایش می گذارند تا هم پایانی خوش برای یک سال فعالیت این تیم تست و بررسی خودرو بوده و هم اینکه شروعی مناسب برای سال جدید میلادی 2014 .

در این کلیپ از برندهای مطرحی چون پاگانی ، بی ام دبلیو ، جگوار ، لکسوس ، پورشه ، استون مارتین و برندهای مطرح دیگری خودروهای خاصی را به نمایش می گذارند که دیدن آن خالی از هیجان نیست .

در ادامه شما را به دیدن این کلیپ زیبا و جذاب دعوت می نماییم .
نظرات

 • مصطفی مصطفی (19 بهمن 1392 ساعت 06:58)

  فیلم ها و تصاویر بسیار بسیار عالی بود

 • AMIRHOSSIN AMIRHOSSIN (2 بهمن 1392 ساعت 08:04)

  واقعا جالبه برام اینکه با وجود تمام محدودیت های که هست و هزینه های سنگین میبینم خیلی ها به این نوع از ورزش پر هیجان گوشه ی چشمی دارند دستتون درد نکنه به امید موفقیت های روز افزون برای شما همکارهای عزیز