1. خانه
 2. ویدئو ها
 3. تست تصادف
 4. ضعیف ترین خودروهای دنیا در تست تصادف را ببینید

ضعیف ترین خودروهای دنیا در تست تصادف را ببینید

6 بهمن 1396
 • 4196
 • 9
 • 128405

ضعیف ترین خودروهای دنیا در تست تصادف را ببینید
نظرات

 • محمد متین زادمحمد محمد متین زادمحمد (28 فروردین 1401 ساعت 17:43)

  اره درست میگی

 • ناشناس ناشناس (13 دی 1400 ساعت 10:25)

  بابا دیگه پراید که نه پیکان هم اینقدر ضعیف نیست

 • ali ali (5 اسفند 1398 ساعت 16:12)

  پرايد با گوشت و خون ما ايراني ها يكي شده اونقدر که بعضی از ایرانی ها رو بعد تصادف نتونستن از پراید جدا کنن(مثل گوشت چرخي شدن) اینه که با هم خاکشون کردن.

  KEYVAN KEYVAN (15 دی 1399 ساعت 05:33)

  اما متاسفانه به علت فقر و نداشتن توان خرید خودرو خوب باید شاهد این چیزا باشیم خداروشکر که دیگه تولید نمیشه اما همونایی که هستن خطر همچنان هست. بهتره چشمان خودمون رو باز کنیم نه برای من اتفاق نیوفتاده خداروشکر هم نمیوفته با این خدا کنه یا نکنه چیزی عوض نمیشه چرا چون هروز و هر دقیقه که تصادف خطرناک نمیکنیم یک بار اتفاق میوفته . جلو چشم خودم پراید با ۴۰۵ تصادف شاخ ب شاخ داشت متاسفانه راننده پراید هم زبانش رو بر اثر گاز گرفتن کنده بود ناخواسته و جفت زانوهاش داخل داشبورد گیر کرده بود که با آمدن گروه نجات و آمبولانس بعداز ۴۵.دقیقه از داخل ماشین راننده رو درآوردن . دوستان عزیز بیشتر مواقع میتونیم با کمی گذشت و کمی حوصله شاهد خطرهای بیشتر نبود هرچند ماشینای ما ایمنی ندارن و یکیشم پراید هست.

 • amir amir (17 دی 1398 ساعت 23:08)

  خخخخخ یکی پراید رو به اینا معرفی کنه تا به کیفیت پراید پی ببرن

 • محسن محسن (21 شهریور 1397 ساعت 15:03)

  گمشو بابا مگه تو تو شرکت ماشین های خارجی کار میکنی کی گفته تست نمیکنن اتفاقا اونا برای هر ماشینی چند تا مرحله تست انجام میدن ولی بعضی از خودرو سازی های خارجی که احتمال زیادم مال امریکا و اروپا نیستن شایو این کارو بککن ولی حتی ماشین چینی هم مردم بیشتر به ماشین های داخلی ترجیح میدن مثلا پراید رو با مزدا یا هیوندا مقایسه کن بعد حرف مفت بزن.

  شهاب شهاب (29 مهر 1398 ساعت 18:31)

  ایشون به کنایه گفت ! در حقیقت از افعال معکوس استفاده کرد !!

 • امید امید (8 بهمن 1396 ساعت 12:51)

  فرق ما با خارجی ها در این است که شرکت های خودرو ساز ی ایرانی اول اتومبیل های تولید شده را تست م ینمایند و بعد به دست مشتریان میدهند، ولی خارجی ها هرچی را که تولید کردند با قیمت های گزاف به مشتریان می فروشند و بعد از کلی کشته دادن تازه بازهم نمیفهمند ایرادات اتومبیلهایشان از کجاست .برای همین میروند از کشورهای دیگر اتومبیل وارد میکنند و نامش را تغییر میدهند و به نام اتومبیلهای داخلی میفروشند. چه احماقه و فکرمیکنند مردم مثل خودشون هستند .باید از ما ایرانی ها یاد بگیرند که چگونه برای جان مردم خودمان ارزش قائل هستیم.

  Saleh Saleh (11 بهمن 1399 ساعت 13:41)

  سلام می خوام یه چیزی بگم در 60سال پیش آمریکاترح پراید را به ژاپن داد که ژاپنی ها بسازند بعد ساخت وتست پراید فهمیدن که بسیار ضعیف است آمریکا در 59سال پیش گفت. ما این ماشین ضعیف را نمی خواهیم ودیگر از پراید استفاده نکردن واماژاپن چندین سال استفاده کرد و40 سال پیش ایران ترح پراید رااز ژاپل خرید و علان ما همچنان 40 سال ازاین ماشین غیر استانداردما استفاده می کنیم وآنها یعنی آمریکا وژاپن العان ژاپن ماشین های چون لکسوز تویتا هوندا نه هیوندا وآمریکا فورد فراری شورلت ومک لارن رامی سازند که ما آرزوی داشتن ان ماشین هارا داریم وصنعت ماشین سازی ماهم زمان باکره ی شروع شدوالعان آن ها ماشین های هیوندارا میسازند وما ماشین های مثل پراید که تکنولژی50 سال پیش رادارداستفاده می کنیم