1. خانه
  2. ویدئو ها
  3. ویدئوهای رسمی
  4. معرفی رسمی GMC سیرا مدل 2016

معرفی رسمی GMC سیرا مدل 2016

4 مرداد 1394
  • 1966
  • 0
  • 35527

به فاصلهٔ کمی پس از معرفی فیس‌لیفت سیلورادو توسط شورولت، جی‌ام‌سی از نسخه به‌روز شده سیرا به‌عنوان مدل 2016 رونمایی کرد.

تمامی مدل‌های سیرای 2016 با یک تغییر چهره در نمای جلو مواجه شده‌اند. این تغییرات عبارت‌اند از: دریافت یک جلوپنجرهٔ شش‌ضلعی بزرگ‌تر با شکل ظاهری منحصربه‌فرد برای هرکدام از تریم های مختلف و چراغ‌های جدید تمام آل ای دی شامل چراغ‌های روشنایی در روز به شکل C (که از آن به‌عنوان امضای طراحی خودروهای جی‌ام‌سی یاد می‌شود)، چراغ‌های جلو و پروژکتورها.

علاوه بر این طراحی سپرهای عقب و جلو مورد بازنگری قرار گرفته و آرایش چراغ‌های LED عقب خودرو به حالت C شکل تغییر پیدا کرده است.

جی‌ام‌سی همچنین قابلیت پشتیبانی از اتصال CarPlay اپل و اندروید اتو را به سیستم IntelliLink خودرو اضافه کرده است. ویژگی‌ای که به مشتریان اجازه می‌دهد از طریق صفحه نمایش لمسی خودرو به منوهای گوشی هوشمند خود دسترسی داشته و از برنامه‌های آن استفاده کنند.

همانند شورولت سیلورادوی 2016 انتظار می‌رود که جی‌ام‌سی هم علاوه بر اضافه کردن تکنولوژی‌های ایمنی جدید استفاده از جعبه‌دندهٔ 8 سرعته خودکار جنرال موتورز را در همه مدل‌ها و پیشرانه‌های مختلف سیرا گسترش دهد. (قبلاً این جعبه‌دنده فقط برای موتور 6.2 لیتری این خودرو در دسترس بود.)

طبق گفته GMC فروش سیرای 2016 از سه‌ماهه چهارم سال جاری میلادی آغاز می‌شود. ضمن این که اطلاعات تکمیلی در ماه‌های آتی منتشر خواهد شد.

منبع:

پدال
نظرات