1. خانه
  2. ویدئو ها
  3. کارلانچ (تست شتاب)
  4. 0 تا 100 برلیانس H220 اتوماتیک

0 تا 100 برلیانس H220 اتوماتیک

17 مرداد 1402
  • 15
  • 0
  • 1075

در اینجا، ما به سراغ برلیانس H220 اتوماتیک رفتیم تا عملکرد شتاب اولیه و ثانویه این خودرو را مورد بررسی قرار دهیم. 

برلیانس H220 اتوماتیک، یک خودروی هاچ بک شهری در سگمنت B است که در سال ۲۰۱۲ توسط شرکت برلیانس معرفی شد. این خودرو همزمان با دیگر محصولات برلیانس، در سال ۱۳۹۴ وارد بازار ایران شد و مونتاژ آن توسط پارس خودرو آغاز شد. برلیانس H220 اتوماتیک در سال ۱۳۹۶ قطع تولید شد و پس از آن تنها نسخه دنده‌ای آن تولید شد. 

در این ویدئو، با برلیانس H220 اتوماتیک روبرو شدیم که به عنوان یکی از ارزان‌ترین خودروهای اتوماتیک در بازار ایران شناخته می‌شود. این خودرو به یک موتور ۱.۵ لیتری چهار سیلندر تنفس طبیعی، با قدرت ۱۰۳ اسب بخار و گشتاور ۱۳۸ نیوتن متر و با گیربکس ۶ دنده AMT مجهز شده است. در این ویدئو، ما تست شتاب‌ این خودرو را در دو شرایط مختلف انجام دادیم، یک بار با استفاده از حالت نرمال و بدون افزایش دور موتور و حالت دیگر با دنده دادن در حالت تیپترونیک و با افزایش دور موتور برای شروع حرکت. هدف ما در این تست، بررسی بهترین عملکرد شتاب‌دهی این هاچبک جمع و جور بود.

برلیانس H220 اتوماتیک از سیستم تعلیق مک‌فرسون در محور جلو و از سیستم تعلیق نیمه مستقل میله‌پیچشی در محور عقب استفاده می کند. این خودرو دارای ترمز دیسکی در محور جلو و ترمز کاسه‌ای در محور عقب است و تجهیزاتی همچون ABS و EBD نیز در آن تعبیه شده است. 
 
به نظر شما عملکرد این هاچبک چینی تولید شده توسط پارس خودرو، قابل قبول است؟
نظرات