1. خانه
  2. ویدئو ها
  3. تیزرهای تبلیغاتی
  4. فولکس واگن بیتل 2013

فولکس واگن بیتل 2013

7 دی 1392
  • 1374
  • 0
  • 10151

مدتی می باشد که فولکس واگن بیتل 2013 وارد کشور شده است . همگی آنرا با نام فولکس قورباغه ای می شناسیم و آن هم به دلیل وجو چراغهای بزرگی بوده که به مانند چشمان قورباغه از گوشه های خودرو به هر بیننده ای خود را نمایان می دارد .

چه کسی فکرش را می کرد آنچه که فردیناند پورشه به دستور آدولف هیتلر ساخته بود ، تا این حد پیشرفت کند؟ بیتل ، این سوسک دوست داشتنی ، این قورباغه زیبا با انبوهی از رکوردها خود را با جدیدترین ابزار برای سال های آتی و رقبایی همچون مینی ( Mini ) آماده می کند . قطعاً فولکس واگن به این محصولش می بالد . نامی که در کارنامه قدیمی اش با تولید بیش از 23 میلیون دستگاه ، چهارمین خودروی پرفروش تاریخ شده است . بیتل هنوز هم رکورددار بیشترین مدت زمان تولید برای یک برند است .

این خودر به مانند همیشه در 2 مدل کروک ( بدوق سقف ثابت ) و مدل هاچ بک ارائه شده است . شاید در نگاه اول این خودرو را خانم های جوان بیشتر از آقایان بپسندند ولی آقایانی نیز در جای جای دنیا وجود دارند که این خودوی زیبا را پسندیده و خواهان خرید این خودروی زیبا می باشند .

این خودروی زیبا با موتور 2 لیتری ( 2000 سی سی ) خود که به سیستم پرخوران ( منظور همان توربو می باشد ) مجهز شده است ، توانی در حدود 200 اسب بخار تولید می نماید .

این خودرو در مدل هاچ بک و کروک دارای 2+2 جایگاه برای سرنشینان بوده که منظور از این صحبت یعنی خودرویی که دارای 2 درب ورود و خروج برای سرنشینان بوده و صندلی های عقب آن جایگاه 2 نفر بوده و طریقه دسترسی به این بخش از خودرو با تا شدن صندلی های جلو میسر خواهد شد .

در کلیپ فوق تبلیغی جالب از این خودروی محبوب و دوست داشتنی را برای شما دوستان در نظر گرفته ایم که امیدواریم از دیدن آن لذت ببرید .

 
نظرات