1. خانه
  2. ویدئو ها
  3. تیزرهای تبلیغاتی
  4. رکورد طولانی ترین پرش چرخشی

رکورد طولانی ترین پرش چرخشی

11 دی 1392
  • 818
  • 0
  • 5878

مجموعه Hot Wheels خودرویی را برای یک تست جالب آماده کرده بوده است . این تست با نام Team Hot Wheels Test Facility در فضای مجازی به سرعت مدتی پیش پخش گردید .

حال فرصتی پیش آمد کرده تا بتوانیم این نمایش را برای شما دوستان نیز به اشتراک گذاشته تا شما نیز از آن لذت کافی را ببرید .

خودرویی که در این تست استفاده گردیده است که کاملا دست ساز بوده و نمی توان به مشخصات آن پی برد زیرا به صورت رسمی هیچ کدام از مشخصات فنی این خودرو در اختیار عموم قرار نگرفته است . تنها می توان به سیستم تعلیق جدا از بدنه ، شاسی و بدنه کاملا دست ساز آن اشاره داشت که در ظاهر کاملا نمایان می باشد .

اینگونه از سیستم های تعلیق برای خودروهای بیابان گرد طراحی می شود و به دلیل جذب و تحمل نیروی بالایی که در آن ها وجود دارد ( جذب نیروی حاصل از ارتعاشات حرکتی بر اثر تماس لاستیکها با جاده ) و همچنین بالانس و تعادل پذیری مناسب برای خودرو در هنگام پرتاب و نشست بر روی زمین ، مناسب هستند .

در این ویدئو به راحتی می توانید کارکرد سیستم های تعلیق مستقل را مشاهده نموده که هر چرخ برای خود زاوایای حرکتی داشته و سیستم تعلیق که از فنر ها و کمک فنرها استفاده می نماید چگونه انرژی را جذب و بدون اینکه به اتاق آنرا هدایت نماید باعث پایداری خودرو می گردد .

در ادامه شما را به دیدن این ثبت رکرود جذاب دعوت می نماییم .
نظرات