1. خانه
 2. ویدئو ها
 3. تیزرهای تبلیغاتی
 4. مرسدس بنز SLS و حرکت بر روی سقف تونل

مرسدس بنز SLS و حرکت بر روی سقف تونل

14 دی 1392
 • 3847
 • 6
 • 66644

همه ما دیگر ققنوسی که از خاکسترهای بجای مانده از جد خویش ، دوباره زنده شد را می شناسیم . ققنوس در افسانه های همه ملل جایگاه ویژه ای دارد ، همانگونه که مرسدس در میان همه عاشقان خودرو جایگاه ویژه ای دارد .

حال این افسانه در سال 2010 پا به میدان زندگی دوباره نهاده و با طراحی و مشخصات فنی بسیاری که دارد ، همگان را متعجب نمود . یکی از بارزترین این مشخصات ، موتور 8 سیلندر تنفس عادی آن بوده که قوی ترین موتور 8 سیلندر تنفس عادی در جهان می باشد و این همان اوج ظرافت در طراحی توسط مهندسین آلمانی بوده که شهره خاص و عام می باشد .

در این کلیپ زیبا که در سال 2010 منتشر شده است و شاید از شرکت Gumpert الهام گرفته باشد ( زیر ا این شرکت پس از معرفی خودروی آپولو به همگان گفته بود که این خودرو چنان نیروی رو به پایینی تولید می نماید که بر روی سقف تونل نیز می توان به راحتی آنرا حرکت داد . تنها نکته ای که در این میان وجود داشت هرگز راننده ای جرات پیدا ننمود تا این ادعا را به اجرا در آورد ) ، میشائیل شوماخر یکی از اسطوره های مسابقات اتومبیلرانی Formula 1 ( که در حال حاضر در کما بسر برده وآرزوی سلامتی برای او داریم ) که دیگر قرار دادی بلند مدت بین او و مرسدس بنز انعقاد گردیده است ، این حرکت چرخشی زیبا و اعجاب آور را به اجرا در می آورد .

البته این کلیپ بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته و غیر واقعی می باشد . باید منتظر باشیم تا ببینیم آیا راننده ای جرات نشستن بر پشت آپولو گامپرت را داشته و این حرکت را به واقعیت مبدل خواهد نمود یا خیر .

در این ویدئو به قابلیت های SLS بسیار اشاره شده است به نحوی که یک SLS استاندارد را برای این کلیپ انتخاب نموده اند و این در کنار چهره شاخصی مانند شوماخر اعتبار فراوانی به این خودرو و برند آلمانی می دهد .

در ادامه شما را به دیدن این تبلیغ جذاب و جالب دعوت می نماییم زیرا دیدن یکباره این تبلیغ خالی از لطف و هیجان نمی باشد .

 
نظرات

 • سحر سحر (18 دی 1392 ساعت 05:20)

  محشره

 • حمیدمحمودی حمیدمحمودی (17 دی 1392 ساعت 05:36)

  من یه دوستی دارم اسمش بهرامه دو تا مگان داره که گیر رده از دستشون خیلی هم ضرر در رابطه با معاوضه ماشین میده البته ضررها بخشی به خودش برمی گرده بخش دیگررابه کل آحاد جامعه وبازار خودرو میزنه وهمه معادلات پولی،ارزی،ریالی ومن حیث المجموع اقصاد را مورد تاثیر قرار میده اما تاثیر منفی ومعکوس یعنی مردم ماشین میخرن بعدچند روز بازار افت میکنه همین که میفروشن دیگه ماشین گیرشون نمیاد.تو رو خدا یکی از اینا براش بفرستی که دیگه دست بردار بازار خودرو بشه

 • Manam Dg! Manam Dg! (14 دی 1392 ساعت 16:39)

  واقعا ایرودینامیک قوی ای داره این ماشین
  با وزن کم ولی جسبندکی زیاد. یعنی بهترین حالت ممکن.

 • مجید مجید (14 دی 1392 ساعت 14:30)

  به به آدم کیف میکنه همچین تبلیغات زیبایی رو مبینه . آفرین داره به خدا

 • benz benz (14 دی 1392 ساعت 14:27)

  mersedes

 • عالی عالی (14 دی 1392 ساعت 14:19)

  عالی بود