1. خانه
  2. ویدئو ها
  3. تیزرهای تبلیغاتی
  4. تریلر فیلم Need For Speed

تریلر فیلم Need For Speed

8 بهمن 1392
  • 2221
  • 0
  • 9952

در حال حاضر به تاریخی نزدیک می شویم که شاید برای خیلی از عاشقان سرعت آشنا باشد . 14 مارس 2014 یا همان 23 اسفند 92 . در این تاریخ اتفاقی خواهد افتاد که شاید کمتر در تاریخ سینمای جهان تکرار شود .

اکران عمومی فیلم Need For Speed . این اسم برای همه شما دوستان آشنا است ، زیرا حداقل یک بار هم که شده است با این نام بازی محبوبی را در کنسول بازی یا کامپیوتر شخصی خودتان به انجام رسانیده اید .

در تاریخ سینما سابقه داشته است که از روی یک فیلم ، بازی آن ساخته بشود ، مانند نسخه های 1 و 2 از سری فیلم های سریع و خشمگین که منجر به ساخت بازی Need For Speed 1 و سپس مجموعه این بازی ها شد ، فیلم راننده و یا فیلم حرفه ایتالیایی و موارد مشابه ، اما تا به امروز در صنعت خودرو این مهم دیده نشده که فیلمی را از روی بازی آن بسازند .

حال این اتفاق پیش آمده و همه در انتظار دیدن این فیلم بی صبرانه منتظریم و شاید لحظه شماری نیز می کنیم که ببینیم در این فیلمی که از تمامی برندهای سوپر اسپرت سازی دنیا و تمام خودروهای محبوب و پر سرعت دنیا استفاده شده است ، چه صحنه های به تولید رسیده و اینکه آیا بینندگان خود را ترغیب خواهد داشت تا سری این بازی ها را ادامه دهند یا به همین دلیل از این سری بازی ها دیگر فاصله خواهند گرفت .

داستان کلی فیلم ظاهرا در مورد راننده ای است با نام Tobey Marshall که بازی آن را آرون پائول به عهده دارد و به دلیل نا معین و نداشتن هیچ جرمی وارد زندان می شود اما با آزادی دوباره اش و با ترتیب دادن مسابقات خیابانی به فکر تسفیه حساب با شرکای سابق و دوستان قدیمی اش می افتد که باعث به زندان افتادن وی شده اند .

بازیگرانی مانند ایموژن پوتس (Imogen Poots ) دومینیک کوپر ( Dominic Cooper ) ، مایکل کیتون ( Michael Keaton ) ، کید کودی ( kid cudi ) ، سعید مالک (Rami Said Malek ) از جمله شخصیت های معروف این فیلم سینمایی هستند .

در این فیلم تلاش شده تا همانند سری بازی های NFS از انبوهی از سوپر اسپرت های خیابانی استفاده شده است که در این میان مدل هایی مانند مکلارن P1، بوگاتی ویرون گرند اسپرت ویتس WRC، سستو المنتو ، جی تی ای اسپانو و کونیخ زگ آگرا R شاید از معروف ترین آنها باشند . آرون پائول ( Aaron Paul ) هم یک شلبی GT500 دارد که در صحنه ای خاص ، دریفتی تماشایی با آن به انجام می رساند .
نظرات