1. خانه
  2. ویدئو ها
  3. تیزرهای تبلیغاتی
  4. تبلیغ جالب مرسدس CLA

تبلیغ جالب مرسدس CLA

29 بهمن 1392
  • 2883
  • 0
  • 13799

در دنیای کنونی و در میان این همه برند معتبر واقعا تشخیص بهترین سخت است ، در این میان شرکت ها تبلیغات جذاب را طراحی و ساخته اند تا بتوانند مشتریان را مجذوب ساخته های دست خویش نمایند ، به همین دلیل هر روز یک تبلیغ جالب از شرکت های خودرو ساز دیده میشود که در برخی خلاقیت اوج میزند و در برخی صداقت .

مرسدس بنز بر اساس سنت خویش که همیشه می خواهد نشان دهد با دیگران متفاوت است ، این تبلیغ را طراحی و ساخته است و بدنبال نشان دادن این مهم است که در میان خودروهای موجود در بازار همگی آن ها دارای یک عملکرد هستند ( به نحوی می خواهد نشان بدهد دیگر خودروسازان تنها در ظاهر با یکدیگر متفاوت هستند و در باطن یکی هستند ) ، خودرویی به شما معرفی می نماید که از همه نظر متفاوت بوده و از همه بالاتر و بهتر می باشد و دیگر خودروها از آن هراس دارند .

این خودرو همان مرسدس CLA بوده و کوچکترین سدان مرسدس بنز می باشد . این خودرو با کمترین میزان مقاومت در برابر جریانات هوا با ظاهری تهاجمی در نمایشگاه خودروی آمریکای شمالی سال 2013 به نمایش در آمد . مرسدس بنز سی ال ای خودرویی است چهار در کوچک که بر روی پلت فرم کلاس A این شرکت قرار دارد . این خودرو نتیجه طراحی و تحقیق بر روی مدل مفهومی کانسپت استایل کوپه است که در سال 2012 در نمایشگاه خودروی پاریس به نمایش در آمده بود . مهندسین آئرودینامیک بنز شاهکاری دیگر خلق نمودند بطوریکه ضریب پسای مدل سی ال ای 180 برابر با 0.22 می باشد . پیشرانه های در نظر گرفته شده برای این خودرو 5 پیشرانه بنزینی به همراه 2 پیشرانه دیزل می باشند که یکی از پیشرانه های بنزینی آن با گنجایش 2 لیتر و آرایش 4 سیلندر خطی و توبرو شارژر قادر به تولید 211 اسب بخار می باشد . از رقبای مرسدس CLA می توان به آئودی A3 ، بی ام دبلیو ( ب ام و ) سری 1 کوپه و بیوک ورانو (Buick Verano) اشاره کرد .

در ادامه یک تبلیغ زیبا از این خودروی کوچک انتخاب داشته ایم که امیدواریم از دیدن آن لذت ببرید .
نظرات