1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. آشنایی با Venucia e30 ؛ همتای چینی رنو کوئید برقی + عکس

آشنایی با Venucia e30 ؛ همتای چینی رنو کوئید برقی + عکس

27 فروردین 1398
  • 0

Venucia e30 EV اصلی در چین فروش موفقی نداشت بنابراین Venucia تصمیم گرفت تا به جای نسخه بازنشانی شده از نسل اول نیسان لیف، نسخه ای تمام برقی از رنو کوئید را با نشان جدید عرضه کند.

Venucia e30 کاملا جدید خودرویی نیست که در طراحی ها و تصاویر درز کرده اخیر دیده شده بود. این خودرو در واقع رنو کوئید برقی است. عرضه مدل های بازنشانی شده اقدامی رایج در چین است. خودروسازان بسیاری تلاش داشته اند تا نسخه های متعددی از یک خودرو را ارائه دهند و آن ها را تحت برندهایی مختلف ارائه دهند. در مورد رنو کوئید برقی نیز نسخه اصلی به عنوان رنو فروخته می شود و همتای آن تحت برند Venucia و با نام e30 عرضه خواهد شد.

Venucia e30 جدید دارای جلوپنجره بالایی بسته منحصر به فرد با طرح V شکل در مرکز آن است که یک عنصر طراحی گرفته شده از Venucia است. چراغ های جلوی این خودرو طرح لامپ هایی متمایز دارند و به نظر می رسد از لنزهای پروژکتوری بهره می برند. تصویر منتشر شده به اندازه کافی واضح نیست تا نشان دهد که جلوپنجره زیرین این خودرو نیز بسته است یا خیر.

سپر جلوی این خودرو دارای طرحی ایرودینامیک تر و تریم های عمودی است. هایلایت های آبی در بخش زیرین بدنه در جلو و کناره ها، تزئینات آبی داخل چراغ های جلو و نشان e30 آبی رنگ در کناره ها برخی عناصر طراحی هستند که نشان می دهند این خودرو برقی است. و در نهایت، لوگوی ستاره ای کوچک Venucia روی کاپوت این خودرو قرار دارد.

هنوز جزئیات بیش تری در مورد Venucia e30 مدل 2019 منتشر نشده اما گمان می رود بسته باطری آن طیف حرکتی در حدود 250 کیلومتر را فراهم سازد.

33.jpgنظرات