1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی لامبورگینی آونتادور SVJ 63 رودستر و اوراکان اوو GT + تصاویر

معرفی لامبورگینی آونتادور SVJ 63 رودستر و اوراکان اوو GT + تصاویر

4 شهریور 1398
  • 1

معرفی لامبورگینی آونتادور SVJ 63 رودستر و اوراکان اوو GT + تصاویر.jpgهفته‌ی خودرویی مونتری شروع شده و لامبورگینی نیز از خودروی جدید آونتادور SVJ 63 رودستر رونمایی کرده است.


پس از معرفی مدل کوپه، برادر رودستر نیز به عنوان یک سوپرکار روباز تولید محدود وارد میدان شده و ادای احترامی به زمان تأسیس این کمپانی در سال 1963 می‌باشد.

معرفی لامبورگینی آونتادور SVJ 63 رودستر و اوراکان اوو GT.jpg
آونتادور SVJ 63 رودستر که با همکاری تیم‌های سنترو استیل و پرسونام تولید شده با 8 ویژگی طراحی منحصربه‌فرد در دسترس خواهد بود. هر خودرو از فیبر کربن درخشان یا مات روی فریم شیشه‌ی جلو، پوشش پیشرانه و سقف سود خواهد برد. این خودرو همچنین دارای پوشش بدنه‌ی SVJ 63 و رینگ‌های فورج کاری شده‌ی خاص با ظاهر تیتانیومی مات می‌باشد.

  لامبورگینی آونتادور SVJ 63 رودستر و اوراکان اوو GT + تصاویر.jpg

تغییرات زیادی در کابین صورت نگرفته اما رانندگان می‌توانند شاهد تریم فیبر کربنی، عناصر کربنی و یکی از سه طرح متفاوت آلکانترا باشند. همچنین نشان‌های شماره‌دار خاص هم وجود دارد.


نیروبخش آونتادور SVJ 63 رودستر پیشرانه‌ی نام‌آشنای 12 سیلندر 6.5 لیتری است که قدرت 759 اسب بخاری و گشتاور 720 نیوتون متری دارد. این پیشرانه به یک گیربکس 7 سرعته متصل بوده و نیرو را به تمامی چرخ ها منتقل می‌کند. این نیروگاه آهنین باعث می‌شود سوپرکار محبوب ایتالیایی‌ها شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت 2.9 ثانیه‌ای و حداکثر سرعت فراتر از 350 کیلومتر در ساعتی داشته باشد.

معرفی لامبورگینی آونتادور SVJ 63 و اوراکان اوو GT + تصاویر.jpg
تنها 63 دستگاه از این خودرو تولید شده و در سال آینده به دست مشتریان خواهند رسید. البته همه‌ی این خودروها پیش از این به فروش رفته‌اند.

اوراکان اوو GT سلبریشن

اگرچه دیگر نمی‌توان آونتادور SVJ 63 رودستر را خریداری کرد اما می‌توان شانس خود را برای اوراکان اوو GT سلبریشن امتحان کرد. این خودرو ادای احترامی به اوراکان GT3 اوو است که در مسابقات 24 ساعته ی دیتونا و 12 ساعته ی سبرینگ عملکرد درخشانی داشته است.

 لامبورگینی آونتادور SVJ 63 رودستر و اوراکان اوو GT .jpg
به همین مناسبت این خودرو دارای پوشش بدنه‌ی چشمگیری است که از مدل مسابقه‌ای الهام گرفته است. این خودرو به رینگ‌های 20 اینچی و نشان‌های شماره 11 مجهز است.


مشتریانی که به دنبال چیزی خاص‌تر هستند می‌توانند نشان لامبورگینی اسکادر کورس را که طرفین آن پرچم‌های ایالات متحده و ایتالیا قرار دارد سفارش دهند که روی سقف نصب می‌شود.

معرفی لامبورگینی SVJ 63 رودستر و اوراکان اوو GT + تصاویر.jpg
داخل کابین این خودرو صندلی‌های اسپورت خاص با پوشش آلکانترا و دوخت های متضاد بکار رفته است. اوراکان اوو GT همچنین دارای پلاکی فیبر کربنی روی دیواره آتش عقب است.

 

لامبورگینی اوراکان اوو GT سلبریشن تنها مختص بازار آمریکای شمالی بوده و 36 دستگاه از آن تولید خواهد شد.

منبع پدال


نظرات

  • ایرانی ایرانی (4 شهریور 1398 ساعت 13:43)

    من پراید دارم یه دونه از اینا بخام چقد باید بالا بود بدم؟؟؟؟