1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی وندرهال براولی GTS؛ آفرودر الکتریکی با لاستیک های 35 اینچی + عکس

معرفی وندرهال براولی GTS؛ آفرودر الکتریکی با لاستیک های 35 اینچی + عکس

18 تیر 1400
  • 0

وندرهال موتور ورکس کمپانی فعال در یوتا(آمریکا) به تازگی از تریم جی تی اس آفرودر براولی رونمایی کرده که در واقع یک جان سخت الکتریکی محسوب می شود. این محصول از رینگ های 18 اینچی و لاستیک های حجیم 35 اینچی ویژه آفرود استفاده می کند که مشابه آنرا می توان در جیپ رانگلر با پکیج Xtreme Recon مشاهده کرد.

در توسعه سیستم تعلیق خودروی مذکور از فناوری و تجهیزات فورد برانکو نیز استفاده شده تا مجموعا سیستم تعلیق 22 اینچی براولی بتواند سخت ترین مسیرها را نیز پشت سر بگذارد.

25.jpg

24.jpg

در بالاترین تریم براولی یعنی GTS، وندرهال 4 موتور الکتریکی یعنی برای هر چرخ یک موتور مجزا را به کار گرفته تا مجموع خروجی پیشرانه برابر با 404 اسب بخار و گشتاور 651 نیوتن متر باشد.

نیروی مورد نیاز پیشرانه از باتری 40 یا 60 کیلووات ساعت(با توجه به انتخاب مشتری) تامین می شود که برد حرکتی بیش از 322 کیلومتر را در اختیار خودرو قرار می دهد. با پشتیبانی از فناوری شارژ سریع، 80 درصد ظرفیت باتری در کمتر از 1 ساعت شارژ می شود.

برای داخل کابین 4 صندلی، سقف جداشونده، گرم کن صندلی و سیستم تهویه درنظر گرفته شده است. همانطور که در تصایر مشاهده می کنید فضای داخل کابین کاملا به سبک مینیمال شکل گرفته است.

26.jpg

22.jpg

در براولی از سیستم ترمز احیاکننده استفاده می شود. ترمزاحیا کننده ساختار فناورانه ای است که در هنگام ترمز وسیله نقلیه؛ انرژی جنبشی را به عنوان انرژی الکتریکی بازیابی می کند.

این محصول با مدل 2022 روانه بازار خواهد شد و البته قیمت دقیق آن مشخص نیست اما پیش بینی می شود در مرز 40 هزار دلار قیمت گذاری شود.

27.jpg

28.jpgنظرات