1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. قیمت شاسی بلند موستانگ مک-ای اعلام شد + عکس

قیمت شاسی بلند موستانگ مک-ای اعلام شد + عکس

1 مرداد 1400
  • 0

فروش فورد موستانگ مک-ای GT کاملاً الکتریکی با قیمت کمی بیش از 67 هزار پوند در انگلیس آغاز شد.

مک-ای مجهز به دو موتور الکتریکی که خروجی ترکیبی 480 اسب بخار را تولید می کنند، که در مدت زمان 3.7 ثانیه از سرعت صفر تا 62 مایل در ساعت خواهد رسید. همین امر باعث می شود تا سریعترین خودروی چهار صندلی فورد تاکنون برای بازار اروپا باشد.

در کنار پیشرانه هوشمند و با کارایی بالا، فورد همچنین دارای مشخصات "برتر" است که شامل برخی از تجهیزات پیشرفته و ویژگی های طراحی جلب توجه می کند. رینگ های 20 اینچی آلیاژی، سقف رنگ مشکی و آینه های درب مشکی و همچنین کولیس های ترمز قرمز از جمله قیمت های درخواستی 67 هزار و 225 پوندی است.

Ford Mustang Mach E .jpg
در داخل، این خودرو دارای یک صفحه نمایش لمسی 15.5 اینچی با جدیدترین سیستم اطلاعات و سرگرمی Sync 4A فورد است که طبق ادعای شرکت، رفتار راننده را یاد خواهد گرفت. سرنشینان صندلی جلو در صندلی های اسپرت بولتراستر با روکش پارچه ای "چرمی مانند" نشسته اند، در حالی که با سیستم صوتی 10 بلندگو B&O احاطه شده اند و گزینه ارتقا به سقف شیشه ای پانوراما را دارند.

mustang_mache_122.jpg

سیستم های ایمنی نیز تعبیه شده است، از جمله کروز کنترل تطبیقی که فاصله مطمئنی را با خودروی جلویی حفظ می کند و باعث می شود خودرو در لاین مرکزی خود باقی بماند. همچنین کمک به نقاط کور برای هشدار دادن به راننده در مورد هر چیزی که در مناطق شفاف دیده نمی شود، وجود دارد، در حالی که فناوری کمک پارک در این قیمت گنجانده شده است.

تعداد محدودی از مدله ای مک-ای GTدر قسمت آخر سال 2021 راهی مشتریان در انگلیس می شوند.نظرات