1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. قیمت هوندا سیویک در مدل 2022 افزایش یافت + عکس

قیمت هوندا سیویک در مدل 2022 افزایش یافت + عکس

قیمت هوندا سیویک مدل 2022 افزایش یافت
17 مهر 1400
  • 0

حدود ۶ ماه از عرضه هوندا سیویک ۲۰۲۲ می‌گذرد. این خودرو در ماه آوریل و با قیمت پایه ۲۲۶۹۵ دلاری معرفی شد. این قیمت مربوط به مدل پایه LX بود درحالی‌که بهای نسخه فول تورینگ از ۲۸۳۰۰ دلار شروع می‌شد. البته قیمت این خودرو برای ماه اکتبر اندکی افزایش یافته است.

هوندا سیویک یکی از پرفروش ترین محصولات هوندا در جهان می باشد که با داشتن ظاهری اسپورت ، کیفیت ساخت بالا و هزینه های نگهداری معقول توانسته طرفداران زیادی را برای خود در سطح دنیا بدست آورد و معمولا بین 5 خودروی پرفروش در بازارهای کشورهای مختلف قرار بگیرد. تنها در کشور ما به دلیل عدم تبلیغات مناسب و ورود نسخه های لو آپشن در بازار ایران نتوانست به موفقیت برسد.

9.webp

سیویک ۲۰۲۲ همانند نسخه به‌روز شده ریجلاین اولین افزایش قیمت خود را تجربه کرده است. این در حالی است که سیویک هنوز یک سالگی خود در بازار را جشن نگرفته و علاوه بر افزایش قیمت کارخانه، بهای هزینه‌های تحویل سیویک ۲۰۲۲ نیز بالاتر رفته است؛ اما برای خرید این خودرو در ماه اکتبر چقدر باید هزینه کرد؟ کارز دایرکت می‌گوید قیمت نسخه‌های گوناگون سیویک ۲۰۲۲ افزایش ۲۰۰ دلاری داشته است. در نظر داشته باشید که این افزایش قیمت مختص مدل سدان بوده و هنوز مشخص نیست که سیویک هاچبک نیز افزایش قیمت خواهد داشت یا خیر.

10.webp

اما هزینه‌های تحویل این خودرو نیز از ۹۹۵ به ۱۰۱۵ دلار رسیده است. در کل باید دانست قیمت سیویک ۲۰۲۲ افزایش ۲۲۰ دلاری داشته و بنابراین قیمت سیویک سدان پایه LX هم‌اکنون از ۲۲۹۱۵ دلار شروع می‌شود. یک پله بالاتر تریم اسپورت با قیمت ۲۴۳۱۵ دلار قرار می‌گیرد. اگر خواهان سیویک سدان با پیشرانه ۱.۵ لیتری ۱۸۰ اسب بخاری هستید باید تریم EX را انتخاب کنید که قیمت ۲۵۹۱۵ دلاری دارد؛ اما برای انتخاب نسخه فول تورینگ هم باید حداقل ۲۹۵۱۵ دلار هزینه کنید.

سیویک سدان ۲۰۲۲ دومین خودروی هونداست که امسال افزایش قیمت دارد. انتظار می‌رود در ماه‌های آینده قیمت سایر محصولات این شرکت نیز افزایش یابد. البته این کار مختص هوندا نبوده و سوبارو، جنسیس و فورد نیز قیمت برخی محصولات خود را بالا برده‌اند.

منبع پدال


نظرات