1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. تصادفات و حوادث
 4. رکورددار جرائم رانندگی ایران در دام پلیس!

رکورددار جرائم رانندگی ایران در دام پلیس!

رکورددار جرائم رانندگی ایران در دام پلیس! + تصویر
31 فروردین 1401
 • 2

سرهنگ علی همه خانی معاون آموزش‌و‌فرهنگ ترافیک پلیس راه نمایی و رانندگی تهران بزرگ خبر از توقیف خودرویی با بیش از 43 میلیون تومان جریمه داد!

سرهنگ همه‌خانی گفت: صبح روز گذشته ماموران راهور در محدوده سعادت آباد یک دستگاه خودروی سواری میتسوبیشی را به علت انجام تخلف رانندگی متوقف کردند، با استعلام سوابق پلاک وگواهینامه خودرو مشخص شد پلاک خودرو بیش از ۴۳ میلیون تومان خلافی دارد و سوابق گواهینامه راننده نیز 64 نمره منفی را برای ایشان نشان داد! بنا بر این عوامل منطقه ۲ پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، اقدام به توقیف خودرو و گواهینامه این فرد کردند.

در نیمه اول سال ۱۳۹۸، خودروی سمند با پنج میلیون و ۴۵۰ هزار تومان خلافی، خودروی وانت زامیاد با پنج میلیون و ۱۵۰ هزار تومان خلافی و خودروی بی‌ام‌و  با چهار میلیون و ۱۲۰ هزار تومان خلافی رکورددار بودند. همان سال پلیس یک خودروی پراید با هشت میلیون تومان جریمه را رکوردار معرفی کرد.

سال گذشته پلیس از شناسایی راننده‌ کامبونی با  ۱۰۷ نمره منفی خبر داد، در حالی‌که حداکثر نمره منفی برای رانندگان ۳۰ است. این راننده که مالک چند کامیون بود، پس از استعلام تخلف‌هایش از طریق کد ملی، به دام قانون افتاد و کامیون‌هایش توقیف شد.نظرات

 • واقع بین واقع بین (31 فروردین 1401 ساعت 14:56)

  منظورتون رکورد .پول دادن به راهنمایی رانندگی باشه بله ...

  ‌خدا کنه از سر این آدما زیاد باشه .پول به جیب شماها بریزند ...
  .
  خوب ..آفرین

 • ذبیح ذبیح (31 فروردین 1401 ساعت 12:56)

  این راننده ها رو بی فرهنگترین آدمهای روی زمین هم میشه معرفی کرد