1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
  4. پیکاپ کلوت با اقساط 24 و 36 ماهه عرضه خواهد شد!

پیکاپ کلوت با اقساط 24 و 36 ماهه عرضه خواهد شد!

31 اردیبهشت 1401
  • 1

مدیرعامل شرکت مکث موتور در حاشیه نمایشگاه خودروی تهران و پس از بازدید مدیرعامل بانک تجارت از سالن ماموت در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران از توافق این شرکت با بانک تجارت برای اعطای تسهیلات بانکی از سوی این بانک به خریداران محصولات مکث موتور خبر داد.

1.webp
بابک وطن‌خواه در گفت و گویی کوتاه با خبرنگار Car.ir عنوان کرد: در توافق انجام شده میان بانک تجارت و مکث موتور، تسهیلات بانکی با سود 18 درصد در اقساط 24 و 36 ماهه در نظر گرفته شده که این شرایط، کمترین سود بانکی وام خرید خودرو در بین تمامی خودروسازان کشور است.
مدیرعامل بانک تجارت نیز ضمن توصیف گروه ماموت به عنوان یک شریک استراتژیک با یاد کردن از موسس این گروه صنعتی، زنده یاد مهندس فردوس عنوان کرد: موسس فقید گروه ماموت تلاش‌های فراوانی در این حوزه انجام داده بود وامیدواریم در ادامه نیزگروه ماموت همانند گذشته پرچم این صنعت را در کشور برافراشته نگه دارند.

متقاضیان استفاده از این تسهیلات به زودی می توانند از این اعتبار برای خرید خودرو کلوت استفاده کنند. اطلاعیه‌های این تسهیلات نیز خیلی زود از طریق سایت مکث موتور اعلام خواهد شد.

در ادامه این گفت و گو بابک وطن خواه در توصیف پیکاپ کلوت، این محصول را قدرتمند ترین پیکاپ تولیدی بازار ایران دانست و گفت: امروز ما با اطمینان اعلام می کنیم که کلوت، ارزنده ترین پیکاپ تولیدی کشور است، چرا که برای اطمینان از توانایی های این محصول، پیمایشی 15 هزار کیلومتری در کویر لوت را ترتیب دادیم، وطن خواه افزود: "از همین تریبون تمامی رقبا را به این چالش دعوت می کنم"، کلوت مکث موتور با موفقیت توانست از آزمون پیمایش 15 هزار کیلومتر مسیر کویری سخت سر بلند بیرون بیاید، موضوعی که هیچ کدام از رقبا تا کنون خود را با آن به چالش نکشیده اند!

نسخه دستی پیکاپ کلوت با گیربکس ۶ سرعته دستی در بازار حضور دارد و پیکاپ کلوت اتوماتیک نیز هفته گذشته در جریان بیرگزاری نمایشگاه خودرو تهران رونمایی شد.

kalut.webp

 
منبع car.ir


نظرات

  • احمد احمد (1 خرداد 1401 ساعت 21:42)

    بشنوباورنکن