1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. نمایشگاه ها
 4. لندکروز چینی گک GS8 در نمایشگاه دیترویت

لندکروز چینی گک GS8 در نمایشگاه دیترویت

25 دی 1395
 • 4

در حالی که برخی از نام‌های بزرگ در صنعت خودرو در نمایشگاه دیترویت 2017 شرکت نکردند، کمپانی GAC به اولین شرکت چینی تبدیل شد که در سالن اصلی این شرکت خودرو رونمایی می‌کند.

این خودروساز دولتی در سگمنت شاسی بلند سایز متوسط مدل GS7 را به نمایشگاه آورده، یک مدل 5 سرنشینه آماده ورود به خط تولید که تقریباً هم اندازه با فولکس واگن توارگ می‌باشد. این خودرو یک طراحی جعبه‌ای شکل داشته و از یک موتور 2 لیتری توربو بنزینی استفاده می‌کند.

در حالی که این مدل در کنار مدل GS8 از اواخر امسال در چین وارد بازار خواهد شد، دومین مدل شرکت که در نمایشگاه دیترویت رونمایی شد یک کراس آور کانسپت به نام EnSpirit بود که یک طراحی‌تر و تمیز با سقفی شیب دار دارد. این مدل کانسپت که گفته می‌شود به مراحل نهایی تولید نزدیک شده است، از یک موتور هیبریدی استفاده می‌کند ولی هنوز جزئیات کامل آن منتشر نشده است.

دیگر مدلی که در کنار این دو خودرو توسط GAC موتورز رونمایی شد یک خودروی کانسپت دیگر به نام GE3 بود. این مدل 5 درب یک طراحی آیرودینامیک تر در مقایسه با دو برادر خود داشته و از یک موتور کاملاً الکتریکی بهره می‌برد.

در مراسم رونمایی از این مدل‌ها مقامات شرکت برنامه‌های خود برای ورود به بازار خودروی آمریکا را اعلام کردند. هنوز تاریخ رسمی این موضوع اعلام نشده است، ولی انتظار می‌رود قبل از سال 2020 شاهد ورود خودروهای این شرکت چینی به خیابان‌های آمریکا باشیم.

 لندکروز چینی با نام GS8 به نمایشگاه دیترویت آمد

 لندکروز چینی با نام GS8 به نمایشگاه دیترویت آمد

 لندکروز چینی با نام GS8 به نمایشگاه دیترویت آمد

 لندکروز چینی با نام GS8 به نمایشگاه دیترویت آمد

 لندکروز چینی با نام GS8 به نمایشگاه دیترویت آمد

 لندکروز چینی با نام GS8 به نمایشگاه دیترویت آمد

منبع:ایران جیبنظرات

 • حسی حسی (25 دی 1395 ساعت 20:17)

  اگه خوب دقت کرد میشه فهمید همون راهی رو ژاپن 60 سال قبل پیش گرفت رو دارن میرن و با سرعت خیلی بیشتر!! همون ژاپن که به کپی کاری معروف بود و الان قطب صنعت شده، اما دوستان خودرو ساز ما که همش دنبال افتخارن فکر کار و تولید و کیفیت و کلا این دست حرفا نیستند!! همش فازشون برگ زرینه!

 • یه شهروند یه شهروند (25 دی 1395 ساعت 17:30)

  چین در عرض 20سال 300میلیون نفر در این کشور میلیونر شدن در حالیکه اینا 35میلیون جمعیت رو کردن 80میلیون وتعداد فقرا 90درصد جامعه رو تشکیل میده واضحه که چین که در همه عرصه ها پیشرفت کرده در خودرو سازی هم پیشرفت کنه چون اونجا **********************************

 • فرزاد فرزاد (25 دی 1395 ساعت 14:53)

  تولید خودروی بروز و اقتصادی و مناسب اقشار متوسط به پایین عملا مبارز**********
  چه اشکالی دارد مردم بجای خودروی دسته اول، خودروی دسته دوم سوار شوند و بازهم چه اشکالی دارد بجای خودروی دسته دوم، خودروی دسته سوم سوار شوند و شاید بهتر از آن چه اشکالی داره مردم بجای خودروی دسته سوم اصلا خودرو سوار نشوند!

 • داریوش کهن داریوش کهن (25 دی 1395 ساعت 13:30)

  واقعا چینی ها با این نگرش و تلاشی که دارن قصدشون تصاحب سهام مناسبی از بازار جهانی خودرو هست. اما مثلا خودروسازان ما کجای کارند؟ افسوس و صد افسوس که این همه سرمایه انسانی و خلاقیت و ایده بخاطر جاه طلبی و سودجوئی عده ای به باد میره.