1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. عرضه فناوری فیلترینگ جدید در مدل

عرضه فناوری فیلترینگ جدید در مدل

17 بهمن 1394
  • 0

فیات کرایسلر در واکنش به رسوایی فولکس واگن اعلام کرد آلایندگی خودروهایش را کاهش خواهد داد و تغییراتی صورت می‌دهد تا بتواند با استانداردهای تست جدید اتحادیه اروپا سریعتر وفق پیدا کند.

این خودروساز ایتالیایی-آمریکایی اعلام کرده است پس از تکمیل بازبینی داخلی خودروهایش، کالیبراسیونهای جدیدی را عرضه خواهد کرد که نسل جدید خودروهای دیزلی این شرکت را پاکتر می‌کند.

فیات مجددا تاکید کرد که همه خودروهای این شرکت مطابق با مقررات آلایندگی هستند و این شرکت در تستهای آلایندگی تقلب نکرده است. همچنین از آوریل تنظیمات آلایندگی جدیدی معرفی می‌کند که به صورت اختیاری و بدون دستور مقامات رگولاتوری عرضه می‌شود.

بر اساس گزارش بلومبرگ، فیات اعلام کرده از سه ماهه دوم سال 2017 فناوری فیلترینگ متفاوتی به نام اس سی آر را در بیشتر مدلهای دیزلی خود اضافه خواهد کرد.

این شرکت تمایل دارد با فرآیند تست جدیدی که در اروپا در دست طراحی است و شرایط رانندگی واقعیتری را منعکس می‌کند، وفق پیدا کند.

از سپتامبر گذشته که تقلب فولکس واگن در تستهای آلایندگی دیزلی افشا و معلوم شد این شرکت در میلیونها خودرو نرم افزاری نصب کرده تا آنها را پاکتر از آنچه هستند نشان دهد شرکتهای خودروسازی زیر ذره بین رگولاتورها در سراسر جهان قرار گرفته اند.نظرات