1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. میتسوبیشی لنسر Evolution تا شش سال آینده باز می گردد

میتسوبیشی لنسر Evolution تا شش سال آینده باز می گردد

24 خرداد 1396
  • 1

میتسوبیشی اوولوشن بعدی، میتسوبیشی احتمالاً یک کراس اوور خواهد بود

 میتسوبیشی لنسر Evolution تا شش سال آینده باز می گردد

میتسوبیشی اعلام کرد که بالاخره جانشینی برای مدل افسانه ای Evolution ارائه خواهد کرد، اما تا 6 سال آینده از این مدل خبری نخواهد شد. در گفتگو با وب سایت Motoring، آقای Trevor Mann رئیس قسمت جهانی میتسوبیشی اعلام کرد که شرکت در حال بررسی یک مدل پرفورمنس جدید است که احتمالاً به جای این که سدان باشد، یک کراس اوور خواهد بود.

 میتسوبیشی لنسر Evolution تا شش سال آینده باز می گردد

طبق اظهارات Mann، جانشین Evo بخشی از یک پروژه بلند مدت است. Mann همچنین تصریح کرد که میتسوبیشی به یک اتومبیل منحصر به فرد می اندیشد، در عین حال این برند ژاپنی هنوز در مورد نوع آن تصمیم نگرفته است. میتسوبیشی در سال 2015 عرضه مدل لنسر Evolution را با ارائه آخرین نسخه Final Edition متوقف کرد. این مدل خاص دارای موتور به روزرسانی شده 2 لیتری توربو با 303 اسب بخار قدرت و 400 نیوتن متر گشتاور بود که فقط با یک سیستم تعویض دنده 5 سرعته دستی منطبق می شد. در امریکا، تنها 1600 نسخه از لنسر Evolution Final Edition موجود بود.

 میتسوبیشی لنسر Evolution تا شش سال آینده باز می گردد

در ادامه Mann اشاره کرد که میتسوبیشی در حال ارزیابی برگشت به مسابقات اتومبیل رانی است. به لطف لنسر Evolution، میتسوبیشی میراث باارزشی در مسابقات رالی دارد و در دهه 1990 و اوایل 2000 میلادی با شرکت سوبارو رقابت تنگاتنگی داشت. Mann همچنین گفت که درون شرکت در مورد برگشت به مسابقات اتومبیل رانی صحبت شده است و با توجه به میراث شرکت، این امر باید بررسی شود؛ چرا که میتسوبیشی تکنولوژی لازم را داراست.

 میتسوبیشی لنسر Evolution تا شش سال آینده باز می گرددنظرات

  • حمیدرضا حمیدرضا (30 خرداد 1396 ساعت 19:28)

    قطعا هیچ خودرویی برای ماشین باز ها جذاب تر از اوو نیست!مشتاقانه منتظر بازگشت میتسوبیشی با یک ابر خودروی اسپرت دیگر هستیم!زنده باد طرفداران اوو