1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. فورد موستانگ توسط ژاپنی ها به روزرسانی شد

فورد موستانگ توسط ژاپنی ها به روزرسانی شد

18 شهریور 1396
  • 0

بسته های ارتقایی Liberty Walk دیگر فقط برای ابر خودروها ارائه نمی شوند بلکه این تیونر ژاپنی تصمیم دارد که از آن ها برای خودروی جدید موستانگ استفاده کند.

 فورد موستانگ توسط ژاپنی ها به روزرسانی شد

این شرکت تیونینگ به تازگی تصاویر جدیدی را بر روی صفحات اینستاگرام و فیس بوک خود منتشر کرده که بسته بدنه موستانگ را نشان می دهد. تصاویر این خودرو را میتوان تا حدودی شبیه shebly Super Snake wide body که اوایل تابستان رونمایی شده بود دانست. با این تفاوت که این خودرو دارای گلگیرهای بزرگ تر و طراحی بهتر کاپوت است.

بسته های مفهومی Super Snake یک سوپر شارژر جدید را برای موتور 5.0 لیتری V8 خودرو ارائه می کنند و توان آن را به 750 اسب بخار می رسانند. اما هنوز اطلاعات دقیقی در مورد این خودروی امریکایی اعلام نشده است.

این نسخه گرامیداشت پنجاهمین سالگرد تولید فورد موستانگ دارای گلگیرهای بزرگ به روزرسانی شده است است. همان طور که در تصویر دیده می شود کاپوت، ورودی هوا، باله های کناری، دیفیوزر عقب و یک اسپویلر تازه به آن افزوده شده و قرار است که این خودرو همراه با نمونه های ارتقا یافته نیسان GT – R و آکورا NSX ماه نوامبر در نمایشگاه SEMA رونمایی گردد.نظرات