1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. افشای عکس های مخفی از نمونه اولیه ای یک لامبورگینی جدید

افشای عکس های مخفی از نمونه اولیه ای یک لامبورگینی جدید

31 شهریور 1396
  • 0

نمونه اولیه ای از یک لامبورگینی که تصور می شود نسخه عملکرد بالای اونتادور Performante است، شکار دوربین عکاسان مخفی شد.

 افشای عکس های مخفی از نمونه اولیه ای یک لامبورگینی جدید

اکنون که لامبورگینی اونتادور SV به فروش رفته و این خودروساز ایتالیایی موفقیت هایی نیز با هوراکان Performante داشته ، منطقی است که اونتادور Performante در دستور کار قرار بگیرد. نمونه اولیه ای از این خودرو اولین بار در حال تست زمستانی دیده شده بود اما اکنون عکاسان مخفی آن را در دو سبک بدنه کوپه و کانورتیبل دیده اند.

ساختار اگزوز این مدل تست شده شبیه به نسخه به کار رفته در هوراکان Performante است که شاید نشان دهنده آن است که لامبورگینی از این نام برای اونتادور خود نیز استفاده خواهد کرد. البته فعلا ابهاماتی در این زمینه وجود دارد. لامبورگینی تا کنون نام Performante را تنها برای مدل های عملکرد بالای خودروهای V10 خود استفاده می کرد در حالی که خودروهای V12 آن نام Super Veloce یا همان SV را می گرفتند. شاید همین امر دلیلی باشد بر تصور این که نمونه اولیه فاش شده اخیر به مدل نسخه مخصوص لامبورگینی تعلق داشته باشد که قبلا خبری در مورد آن منتشر شده بود.

هنوز زود است که بفهمیم این نمونه های اولیه به چه خودرویی تعلق دارند اما حداقل می توان آن ها را نشانه ای مبنی بر ساخت نوعی مدل V12 موتور وسط جدید تلقی کرد.

 افشای عکس های مخفی از نمونه اولیه ای یک لامبورگینی جدید

 افشای عکس های مخفی از نمونه اولیه ای یک لامبورگینی جدیدنظرات