1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. خودنمایی بنتلی بنتایگای منصوری در خیابان های لندن

خودنمایی بنتلی بنتایگای منصوری در خیابان های لندن

10 آبان 1396
  • 0

بنتلی بنتایگا هنوز هم با فاصله عنوان لوکس ترین شاسی بلند دنیا را به خود اختصاص داده است و این نمونه تیونینگ منصوری، یکی از خاص ترین بنتایگاهای دنیا محسوب می شود.

 خودنمایی بنتلی بنتایگای منصوری در خیابان های لندن

منصوری، یک شرکت تیونینگ آلمانی می باشد که نخستین بار نمونه اولیه خود از بنتایگا را حدودا یک سال پیش رونمایی کرد، برای این مدل منصوری یک کیت بدنه فیبر کربن همراه با گلگیرهای پهن تر و برخی موارد دیگر ارائه کرده بود.

منصوری همچنین خروجی های بنتایگا را نیز ارتقا داده و با اعمال تغییراتی در موتور توربو دوقلوی دوازده سیلندر W شکل آن، 691 اسب بخار نیرو و 1050 نیوتن متر گشتاور از آن استخراج کرده بود. با این تغییرات، حداکثر سرعت خودرو به 311 کیلومتر بر ساعت افزایش یافته که برای چنین خودروی سنگینی، عددی شگفت انگیز به حساب می آید.

این بنتایگای خاص منصوری که در لندن تصاویری از آن شکار شده به رنگ آبی و با تزئینات کربنی می باشد و روی رینگ های بزرگ 23 اینچی مشکی سوار شده است. این مدل بدون شک بسیار خاص تر از همه بنتایگاهای قبلی می باشد که تاکنون دیده ایم.

اگر به داخل کابین دقت کنید متوجه خواهید شد که قسمت بالای داشبورد خودرو نیز به رنگ آبی می باشد (احتمال چرم آبی) و فرمان خودرو نیز در قسمت بالای خود نواری آبی رنگ دارد.

 خودنمایی بنتلی بنتایگای منصوری در خیابان های لندن

 خودنمایی بنتلی بنتایگای منصوری در خیابان های لندننظرات