1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. رونمایی از مدلی کانسپت از فورد موستانگ در لس آنجلس + تصاویر

رونمایی از مدلی کانسپت از فورد موستانگ در لس آنجلس + تصاویر

17 آذر 1396
  • 0

شاید فورد موستانگ GT برای برخی کسل کننده به نظر برسد اما راش 729 کانسپت می تواند این حس را تغییر دهد.

راش 729 که به صورت یک کانسپت برای نمایشگاه امسال سما ساخته شد یک نسخه سوپرشارژ با بدنه عریض تر از خودروی عضلانی نمادین فورد است که دارای رنگ سبز Grabber است که تنها برای 95 دستگاه از موستانگ Boss 429 استفاده شده بود که در سال 1970 رنگ شده بودند.

 رونمایی از مدلی کانسپت از فورد موستانگ در لس آنجلس

این موستانگ ویژه دارای مجموعه ای از إصلاحات از جمله تجهیزات مازاد بدنه Roush به همراه بسته ارتقایی بدنه عریض طراحی شده توسط Roush و Stratasys، قطعات فیبر کربنی بدنه برای اسپلیتر جلو، اسپویلر عقب و رکاب های کناری به همراه ترمزهای برمبو و رینگ های آلیاژی مصنوعی Vossen RVS با تایرهای ExtremeContact اسپرت کانتیننتال است.

در عین حال، موتور 5.0 لیتری کایوت V8 موستانگ GT نیز در بسته سوپرشارژر راش R2650 به کار رفته که قدرت آن به بیش از 700 اسب بخار رسیده است.

هم چنین یک هواکش جدید روی کاپوت این خودرو قرار دارد که هوا را به موتور سوپرشارژ آن منتقل می کند و در کنار هواکش سرد راش کار می کند.

در قسمت پشت این خودرو یک سیستم اگزوز اکتیو تعبیه شده که دارای لوله های چهارقلو است که اجازه می دهد راننده صدای راش 729 را بنابر تمایل خود تنظیم کند.

در حالی که این خودرو به عنوان یک کانسپت تحقیقاتی ساخته شده، برخی قطعات به کار رفته در راش 729 برای مالکان موستانگ موجود خواهد بود.

 رونمایی از مدلی کانسپت از فورد موستانگ در لس آنجلس

 رونمایی از مدلی کانسپت از فورد موستانگ در لس آنجلس

 رونمایی از مدلی کانسپت از فورد موستانگ در لس آنجلس

 رونمایی از مدلی کانسپت از فورد موستانگ در لس آنجلسنظرات