1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. رونمایی از آستون مارتین DB11 AMR + تصاویر

رونمایی از آستون مارتین DB11 AMR + تصاویر

25 اردیبهشت 1397
  • 0

آستون مارتین پس از انتشار تیزری از یک مدل AMR جدید اکنون به صورت رسمی از DB11 AMR به عنوان پرچم دار جدید خود رونمایی کرده است.

DB11 AMR جایگزین نسخه استاندارد V12 این گرند تورر می شود. DB11 AMR در مرکز جدید AMR Performance مبتنی بر نوربورگرینگ در آلمان معرفی شده است.

 رونمایی از آستون مارتین DB11 AMR

نیروی موتور تواین توربوشارژ 5.2 لیتری V12 این خودرو به 630 اسب بخار افزایش یافته در حالی که گشتاور آن 700 نیوتون متر باقی مانده است. با این افزایش قدرت، شتاب صفر تا صد این خودرو با 0.2 ثانیه کاهش به 3.7 ثانیه رسیده و بیشینه سرعت آن 337 کیلومتر بر ساعت است. در نتیجه، DB11 AMR یکی از سریع ترین خودروهای GT و سریع ترین آستون مارتین در خط تولید این خودروساز است.

آستون مارتین ادعا می کند سیستم تعلیق این خودرو را بدون آسیب به قابلیت های تورینگ DB11، ارتقا داده است. گیربکس اتوماتیک هشت سرعته ZF در این خودرو نیز اصلاح شده است. هم چنین صدای اگزوز DB11 AMR اکنون بلندتر شده است.

 رونمایی از آستون مارتین DB11 AMR

DB11 AMR به رنگ بدنه جدید AMR با تریم فیبر کربنی و جزئیات مشکی براق مجهز شده است. تمام جزئیات کرومی که در مدل استاندارد این خودرو دیده می شود در این مدل با تریم مونوکروم جایگزین شده و در کنار چراغ های جلو و عقب دودی قرار می گیرد تا به DB11 ظاهری تهاجمی تر بدهد. این طرح تیره در کابین خودرو نیز ادامه دارد. تریم مونوکروم در تمام کابین این خودرو نیز تعبیه شده که تودوزی بژ آلکانترا دارد. این خودرو هم چنین به روکش لیمویی نمادین AMR روی صندلی ها، فرمان و خط سقف مجهز شده است.

قیمت آستون مارتین DB11 AMR در حدود 174995 پوند در انگلستان اعلام شده است. تحویل این خودرو از نیمه دوم سال جاری آغاز خواهد شد.

 رونمایی از آستون مارتین DB11 AMR

 رونمایی از آستون مارتین DB11 AMR

 رونمایی از آستون مارتین DB11 AMR

 رونمایی از آستون مارتین DB11 AMR

 رونمایی از آستون مارتین DB11 AMRنظرات