1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی نسخه مخصوصی از هیوندای سانتافه 2018 - قیمت

معرفی نسخه مخصوصی از هیوندای سانتافه 2018 - قیمت

21 خرداد 1397
  • 0

هیوندای سانتافه مدل 2018 در ماه فوریه وارد نمایندگی های فروش کره جنوبی شد.

اکنون اولین مدل مخصوص این خودرو به نام هیوندای سانتافه Inspiration در این کشور معرفی شده و 33613 دلار قیمت گذاری شده است.

هیوندای سانتافه Inspiration برای مشتریانی در نظر گرفته شده است که در پی محصولی اسپرت و لوکس هستند. این خودرو به واسطه چند تغییر طراحی از مدل اصلی خود متمایز می شود. در قسمت جلوی این مدل مخصوص، جلوپنجره کرومی ویژه، سپری و رکاب هایی با طراحی متفاوت و چراغ های مه شکن LED تعبیه شده است.

 معرفی نسخه مخصوصی از هیوندای سانتافه 2018 - قیمت

در کناره های این مدل ویژه سانتافه رینگ های 19 اینچی منحصر به فرد، تزئینات هم رنگ بدنه و قاب آینه های کناری نقره ای متالیک تعبیه شده است. رینگ های این خودرو با تایرهای Continental CrossContact 235/55 R19 پوشیده شده اند. در قسمت پشت این خودرو رکاب های متمایز با لوله اگزوز دوگانه تعبیه شده است. در کابین این خودرو، صندلی های چرمی ناپای گلدوزی شده با رنگ burgundy حسی ممتاز ایجاد کرده است. هیوندای عایق صوتی کابین این خودرو را با استفاده از شیشه عایق صدا برای شیشه های در جلو، ارتقا داده است.

هیوندای سانتافه Inspiration با سه گزینه موتور 2.0 لیتری T-Gdi بنزینی، 2.0 لیتری e-VGT دیزلی و 2.2 لیتری e-VGT عرضه می شود. یک گیربکس اتوماتیک هشت سرعته نیز برای این خودرو موجود است.

 معرفی نسخه مخصوصی از هیوندای سانتافه 2018 - قیمتنظرات