1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. تصاویر پورشه 718 باکستر اسپایدر جدید درز کرد

تصاویر پورشه 718 باکستر اسپایدر جدید درز کرد

5 تیر 1397
  • 0

پورشه در حال آماده سازی سبک بدنه جدید اسپایدر برای نسل کنونی 718 باکستر است.

نمونه آزمون نسل 981 اسپایدر اولین بار ماه آوریل در نوربورگرینگ دیده شده بود. اکنون عکاسان مخفی موفق به ثبت تصاویری از باکستر اسپایدر در حال تست در منطقه ای کوهستانی شده اند در حالی که سقف آن باز بوده است.

 تصاویر پورشه 718 باکستر اسپایدر جدید درز کرد

این نمونه اولیه آماده تولید هیچ پوشش استتاری نداشته است. این خودرو کمی متفاوت از 911 اسپایدر است که پورشه به عنوان آخرین محصول برای 991.2 کنونی می سازد. قسمت پشت خاص این مدل اسپایدر به خوبی در جای خود تعبیه شده است. در پشت این خودرو یک اسپویلر لبه نیز وجود دارد که به ارتقای ایرودینامیک این مدل دو سرنشین کمک می کند. دیفیوزر قسمت پشت این خودرو نیز دارای لوله اگزوز گرد ارتقا یافته است. باقی قسمت های بدنه این خودرو شبیه به 718 باکستر استاندارد هستند.

718 اسپایدر کاهش وزن قابل توجهی نیز خواهد داشت. کابین این خودرو فاقد لوازم جانبی غیرضروری خواهد شد. حتی ممکن است سیستم تهویه هوا و سیستم صوتی این خودرو به منظور حداکثر کاهش وزن، حذف شوند. پارچه سقف این خودرو به صورت دستی نصب خواهد شد.

 تصاویر پورشه 718 باکستر اسپایدر جدید درز کرد

نیروی اسپایدر جدید از موتور مشابه 911 GT3 تامین خواهد شد. موتور دمش طبیعی 4.0 لیتری این خودرو قدرتی بیش از 500 اسب بخار تولید می کند اما می تواند در 718 باکستر اسپایدر ممتاز تیون شود. این موتور برای 718 کایمن GT4 نیز استفاده خواهد شد. گیربکس این خودرو یک نسخه دستی شش سرعته خواهد بود اما پورشه می تواند نسخه اتوماتیک هفت سرعته DCT را نیز برای آن ارائه دهد.

گمان می رود نسل جدید 718 باکستر اواخر سال جاری معرفی شود.نظرات